قلب جنین كى تشكيل ميشه؟

سلام دوستان من الان رفتم سونو واژينال كه گفت كيسه زرده و سلك و جنينو ميبينم اما قلبو نميبينم و سن بارداريو گفت ٦ هفته و ٦ روز ميخوام ببينم نرماله كه نديده؟و اينكه اصولا توى چند هفتگى بايد بريم سونو واسه قلب ؟لطفا جواب بديد خيلى استرس دارم

تا ده هفتگی صبر کنین
اصلا استرس نداشته باشین

زود رفتین. نگران نباش، معمولا 8هفته میرن برای سونوی قلب.
تا هفته 10 هم صبر میکنن برای تشکیل شدنش.

1 Likes

خيلى ممنونم از جواباتون اگر خداى نكرده قلب تشكيل نشه چه علائمى داره ؟ شما اطلاع داريد؟

عزیزم اینجوری که استرس به خودتون وارد میکنین برای نی نی تونم ضرر داره
اصلا به چیز بدی فکر نکن
از بارداریت لذت ببر
انشالله که چیزی نیس عزیزم
یکی تو مامی گپ بود شیش هفته بود مثل شما برای تشکیل قلب رفته بود ک گفت بود هنوز تشکیل نشده یک هفته بعد رفته بود خداروشکر صدای قلب نی نی شو شنید
توکل به خدا کن سرت رو گرم کن دعا بخون به چیزای خوب فکر کن

1 Likes

چشم عزيزم سعيمو ميكنم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:مرسى از حرفات

خواهش گلم
توروخدا استرس نداشته باش عزیزکم

دست خودم نيست عزيزم :disappointed:

عزیزم خیلی زود رفتی بعدشم چون جنین و دیده خیالت راحت فقط زیاد عجله نکن خواهرم هفته هشت گفتن بره واسه صدای قلب هفته نه رفت قشنگ صداشو شنید انشالله برای شما هم همینطوره

1 Likes

استرس نداشته باش عزیزم زود رفتی بین ۸تا۱۰هفتگی تشکیل میشه

مرسى از حوفات عزيزم منم ميخوام نه هفتگى برم كه خيالم راحت باشه

اره عزيز دلم زود رفتم اما دكترم گفت ديگه فكر كن ٢ بار تا الان منو فرستاده سونو واسه قلب ٢ بارش هم گفتن ديده نميشه

عزیزم اشتباه کرده چه استرسی بهت داده تشکیل قلب بین هفته ۸تا۱۰قابل تشخیصه اصلا نگران نباش خدا خودش همراهته

قربونت برم عزيزم اميدوارم بخدا كه نى نى همه سالم بدنيا بيان انشالا

سلام عزیزم، منم دقیقا با حساب روز پریودی پایان هفته هفت برای سونو رفتم که قبلش دکتر بهم گفت بیشتر بابت بررسی بارداری خارج از رحم این سونو انجام میشه و امکان داره هنوز قلب جنین تشکیل نشده باشه که بعد از سونو سن جنین رو بین 6 تا 7 هفته تشخیص داد اما گفت قلب جنین رو نمیبینم اما سایز کیسه آب و رشد جنین خوب بوده، دو هفته دیگه بیا، منم با وجود اینکه از قبل دکتر بهم گفته بود کلی گریه کردم! الان هم این هفته پایان هفته 8 ام هست که باید برم سونو، توکل بر خدا، اما اصلا نگران نباشید، خیلی ها مثل من و شما هستن

ايشالا كه ميرى و قلب بچت نشكيل شده عزيز دلم تو هم نگران نباش من احساس ميكنم دكترا خوششون مياد ادمو بترسونن

ایشالله نی نی شما هم وقتی میری سونو قلبش مثل ساعت کار کنه

مرسى عزيز دلم انشالا :pray:t2:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.