قلب جنین در هفته چندم تشکیل میشه

سلام.وقت بخیر.ممنون میشم راهنماییم کنید.من 17روزه تاخیردارم برای سونو رفتم ساک دیده شد اما قلب جنین نه.دکتر گفت2هفته بعد برم برای سونو مجدد خیلی استرس دارم.میخواستم بدونم طبیعیه دیده نشدنش؟18 دقیقه پیشخوانده شده

سلام عزیزم
وقت شما هم به خیر
نگران نباشید طبیعیه که قلب دیده نشه
معمولا هفته 7 یا 8 دیده میشه اما شما تا هفته 10 فرصت دارید قلب رو ببینید
اگر تا 10 هفته مشخص نشه باید سقط بشه

استرس نداشته باشید این اتفاق برای همه پیش میاد چون زود میرن برای سونوگرافی
استرس بدترین چیز برای سلامت جنینه
مراقب سلامتی جنین باشید

ممنون از راهنماییتون خانم حکیمی.برای کمک به تشکیل قلب چه کارایی میتونم انجام بدم یا مواد غذایی خاصی مصرف کنم؟

اخه اطلاعات کافی نداشتم.باعث شد استرسم زیاد بشه.با راهنمایی های شما ارومتر شدم.خیلی ممنون😍

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
نیازی نیست کاری انجام بدید قلب در هفته 2 تشکیل میشه اما چون دستگاه ها قادر به دیدنش نیستن میگن هفته 6 یا 7 تشکیل میشه.

خداروشکر
الان بهترین فرصت هست که در این زمینه مطالعه کنید تا هم باعث استرس تون نشه هم بتونید به موقع کارهای لازم رو انجام بدید
انشالا بارداری خوبی داشته باشید

ممنون عزیزم.ببخشید از روز تاخیرم باید7هفته گذشته باشه که دستگاه نشون بده؟

نه عزیزم
شما باید از اولین روز آخرین قاعدگی تون حساب کنید ببینید الان چند هفته هستید
قاعدگی تون منظم بوده؟

همیشه با2.3روزتاخیر بوده

از ماشین حساب زیر استفاده کنید تا ببینید چند هفته هستید
https://farzand.net/due-date-calculator

ممنون عزیزم.خیلی محبت کردید😍یکم ارومتر شدم.6هفته و5روزه هستم

1 Likes

من 51روزم بوده ش فک میکردم 45روزم رفتم گفت قلبش تشکیل شده یعنی 7هفته و1 روز بود اصلا یه حسی داره ها واسه اولین بار نی نیتو میبینی اولین عکسشو میبینی وااای خدا قسمت همه کنه :star_struck:

6 Likes

خواهش می کنم عزیزم
دو هفته دیگه میشه 8 هفته انشالا صدای قلبش رو بشنوید

1 Likes

سلام عسل خانم قلب جنینتون تو چند هفته مشخص شد.

نگران نباش هفته های7.8.9.10قلب جدید مشخص میشه

سلام عسل جون ، هیچ نگران نباش ، من سه هفته پیش درست عین شما کلی استرس کشیدم خیلی روزای بدی بود هر کس هم میگفت طبیعیه من باورم نمیشد تا بعد دو هفته رفتم سونو و هم دیدمش هم صدای قلبشو شنیدم ، اولین سونو باید تو هفته ی 8 باشه که مادرا اینقدر استرسی نشن ، زودتر فقط برای دیده شدن تشکیل ساک حاملگیه

سونیا جون شما هم با تاریخ اولین روز اخرین پریودتون ۸ هفته بودین که رفتین؟؟

اره عزیزم

1 Likes

۶ تا ۸ هفته کامله میتونین برین سنو ک ببینین تپش قلبشو

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.