قطع ناگهانی علایم بارداری

سلام بچه ها کسی تاحالا ناکهانی علایم بارداریش قطع شده و بچش سالم باشه
من خیلی دلواپسم بیاین کمک تافرداهم نمیتونم برم سونو

مثلا چه حالتی

حالت تهوع شدید داشتم چند روزه اما از امروز صبح پر انرژی و بدون حالت تهوع بدم نمیاد از چیزی ازبوها

سلام چند هفته هستید؟

سلام هشت هفته و سه روز پریروز رفتم سونو خوب بود همه چی

ان شاءالله مشکلی نباشه تو اولین فرصت برید دکتر تا خیالتون راحت بشه
تا موقعی ک میخواید برید سونو استراحت بیشتری داشته باشید
لک بینی ندارید؟

انشاالله ،، فرداصبح دکترم میاد هشت صبح میرم پیشش نه لکه بینی ندارم عفونت داشتم میترسم ازعفونت مشکلی پیش اومده باشه

1 Likes

اونجوری که حالتون بدتر میشه ،مثبت فکر کنین هیچی نیست

من هم یهوعلائم بارداریم قطع شد فک میکردم مشکلی پیش اومده ودیگه باردارنیستم اما رفتم دکترمشکلی نبود وخداروشکر الان ۲۸ هفته هستم .نگران نباش عزیزم انشالله چیزی نیس زن حامله همینه یه روز حال یه روزبی حال

1 Likes

وای جدن؟؟خداکنه منم مثل شما باشم بارداری اولم اینجوری نبودم واسه همون دلواپسم ممنون که گفتید یکم امیدوارشدم

2 Likes

انشاالله که چیزی نیست

1 Likes

عزیزم قرار نیس که تا 9 ماه این علائمو داشته باشی از یجایی به بعد این علائم از بین میرن

1 Likes

چون یهویی حالت تهوع شدیدم قطع شد نگرانم دیروزیکسره بالامیاوردم ازصبح امروز یهو خوب شدم شایدم بخاطر عصاره گوشت و میوه بوده که خوردم

بخاطر میوه بوده بیشتر عزیزم

انشالله

نگران نباش :heart: اوووووف هفته هات بالاتربره بایدنگران تکوناش بشی کلا همش استرس تاتموم شه انشالله همه به سلامتی بغل بگیرن کوچولوهاشون رو:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart::heart::heart:

1 Likes

ان شاءالله هیچ مشکلی نیست عزیزم نگران نباشید :heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.