قطع لکه بینی با نشاسته و آب

دوستان کسی هست که تونسته باشه با نشاسته و آب لکه بینیش رو قطع کنه جواب بدین ممنون میشم.

2 Likes

من پریودیم قطع شد سه قاشق نشاسته تپ یک لیوان کوچک قاطی کن یک دفعه سر بکش روز دوبار بخوری لک اصلا موجود نیست تازه جایی بچه رو هم سفت میکنه اگر باردار باشی

1 Likes

من باردارم و لکه بینی دارم پس میتونم استفاده کنم ضرری نداره؟

1 Likes

نه گلم ضرر نداره صداری قلبش شنیدی

نه عزیزم قراره چهارشنبه برم برا سونو من هنوز 6 هفته و 1 روزمه فکر نکنم قلبش تشکیل شده باشه؟

1 Likes

خدا رو شکر من لکه بینیم دیگه تموم شده؟

1 Likes

خداروشکر

اره عزیزم، من ۷ هفتگی هماتوم داشتم و خونریزی، دکتر گفت دو قاشق نشاسته توی آب سرد بریزم و بخورم

من لک دیدم ، الان بچه مونده:wink::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together: خداروشکر

1 Likes

من چهارشنبه میخوام برم سونو من امروز 6 هفته 1 روزه

1 Likes

خداروشکر

1 Likes

ممنون اجی

1 Likes

فدات گلم

1 Likes

آخه این چه حرفیه به یه زن باردار میزنی
لکه بینی هزارتا دلیل داره یه دلیلش هماتومه که خیلیا تو بارداری دارن و بعد بچه رو سالم بغل میکنن، وقتی پیامی میذارین لطفا روحیات و شرایط طرف مقابل رو هم در نظر بگیرین

2 Likes

:flushed::flushed::flushed:این چ حرفیه
دوست من کل بارداریش لکه بینی وخونریزی داشت الان بچش نزدیک ۱سالشه
وهزاران مورد تو همین سایت دیدم
درسته مواردی سقط میشن ولی خیلیاشون میمونن

خب باو چتونه شما ها توی دید من هرکسی رو دیدم اینجوری بود همتون هجوم میارین بایددروغ بگم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.