قطع قرص 🥴👍 کیا بلدن 🥴

احتمال بارداری تو هفته ی آخر کمه،ولی وقتی واسه اول بار از قرص استفاده میکنی حتما باید 7 تا رو خورده باشی بعد میتونی بدون جلوگیری پیش بری، من پارسال وقتی قصد بارداری نداشتم دکترم بهم گفت.

2 Likes

من الان ۵ساله ازدواج کردم کلا دوبسته قرص خوردم

فقط طبیعی جلوگیری میکنم
کاندومم حساسیت دارم :sweat_smile:خداروشکرررررر

2 Likes

ماشااله ب تو

2 Likes

عزیزم من سه ساله دارم قرص میخورم این هفت روز رو ک نباید خورد حتما حتما باید جلوگیری طبیعی بشه چون احتمالش خیلی زیاده ک باردار بشی من این هفت روز رو طبیعی جلو گیری داریم مثلا شنبه ک خوردم و تموم شد قرص پنج شنبه صدرصد پریود میشم من بعد دوباره یک شنبه شروع میکنم ب قرص خوردن ولی باید حتما تو اون هفت روز جلوگیری داشته باشیم خواهر وگرنه احتمالش زیاده

3 Likes

یا امام زمان

2 Likes

چیه :rofl::rofl::rofl: تو شقایق چن روز گذشته از نخوردن قرصت

2 Likes

دیشب نخوردم .صبح نزدیکی کرد

2 Likes

چرا نخوردی بسته ت تموم شد

2 Likes

بستم تموم شده بود

2 Likes

ای بابا اگه بسته تموم نشده بود ک یه چیزی دکتر بهم گفت اگه یه شب یادت رفت بخوری فرداش بخور باز اثر داره اگه فرداش هم یادت رفت حتما شب دوتا باهم بخور ولی برا تو بسته ت تموم شده نمیدونم فقط دعا کن باردار نباشی چون احتمالش زیاده

2 Likes

:smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::weary::weary::weary::weary:

2 Likes

گریه نکن دعا کن:grin::grin::grin:

2 Likes

امپول میزنم

2 Likes

حس میکنم ناباروری دارم حتی مشکوک به بارداری هم نمیشم

ناگفته نماند خیییییلی خییییلی مواظبم
هم خودم هم شوهرم
:grin::sunglasses:

2 Likes

این برای منم سواله 1.5 ساله میخورم اما این نمیدونم هر کی جواب داد بی زحمت منم تگ کن

فقط با این ترفند و حقه پیش رفتم
از روزی که قرص رو قطع میکنم میگم پریودم

2 Likes

اره بزن ولی من همون قرص رو میخورم باورت میشه انگار معتادم اون هفت روز سردرد شدید دارم:rofl::rofl::rofl: انگار یه کمبودی دارم

2 Likes

معتاد :smiling_imp::smiling_imp::eggplant::eggplant::eggplant::eggplant::eggplant::eggplant:

2 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

2 Likes

ن عزیزم من دوسال و نیم قرص میخوردم نمیشی

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.