قطره اهن نوزاد

سلام خانوما نوزادم قطره اهنو نمیخوره دوس نداره
وهمچنین رفلاکس داره دکتر بهش شربت داده اونم نمیخوره همش دهنشو کیپ میکنه چیکار میتونم بکنم ک بخوره میشه با چیزی مخلوط کنم؟

دختر منم نمیخوره
با قطره چکون میریزم ته حلقش دماغشو میگیرم مجبور میشه قورت بده
یه خط درمیونم بالا میاره داروهاشو
دکتر گفت آهنو اگه بالا آورد نیازی نیس دوباره تکرار بشه

1 Likes

منم میریزم ته حلقش حالش بهم میخوره میخواد بالا بیاره

آیروویت بگیر بده شامل آهن و مولتی ویتامینه بوی بهتری داره دندونارو هم سیاه نمیکنه

عزیزم من جایی دیدم که اینجوری که شما میگید قطره به بچه داده بودن رفته بود تو ریه ش و بستری شده بود نمیدونم واقعیت داشت یا نه ولی به نظرم این کار خطرناکه

منم برا همین میترسم

1 Likes

من هر جور دیگه دارو دادم نخورده و از بغل دهنش ریخته بیرون

منم خودم اینکارو کردم واسه دخترم خیلی بعدش این قضیه رو شنیدم روزی صدبار خدا رو شکر میکردم این اتفاق واسش نیوفتاد چون بچه ن زیاد کنترل ندارن رو بلعیدنشون حالا دختر منم قطره اهن زیاد به خوردش دادم ولی خیلیام بچه شون استفراق میکنه قطره رو بالا میاره ادامه نمیدن به قطره دادن اصلا نشنیدم بچه ای بدون قطره اهن مشکلی پیدا کرده باشه

1 Likes

خواهر من به دخترش نداد بعد دو سال برد دکتر آزمایش و … داده بود دکتر گفته مشکلی نداره قبلا هر چی میدادی الانم همونو بده همه چی عالیه

خدا حفظش کنه من اگه خدا بخواد بارداریه دومم رو تجربه کنم بهش شیره انگور یا خرما میدم :blush:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.