قطره آهن و مولتی

سلام‌مامانای مهربون. امروز بهداشت به پسرم قطره ی آهن و مولتی داد یکیشو گفت نیم بدم یکیشو یک ولی یادم رفت کدوما بوده😀 اگر کسی میدونه بهم بگه و اینکه چجوری بدم‌قبل غذا یا بعدش یا فرقی نمیکنه؟ ممنونم💕

1 Likes

از خود بهداشت سوال کنی بهتره هااا😊

بابا خانومه تو بهداشت خیلی گنگ حرف میزد ۱۰ بارم هی گفتم چی؟ چی؟ باز نمیفهمیدم چی میگه. اونجا همه سکه ای حرف میزنن خداروشکر. واسه همین اینجا پرسیدم

1 Likes

سلام عزیزم
زمان مصرف قطره آهن برای کودکان باید با زمان شیر دادن به نوزاد تداخل نکند به طور مثال یک ساعت بعد از شیر دادن به نوزاد می توانید به او قطره آهن بدهید یا یک ساعت قبل از شیر خوردن نوزاد به وی قطره آهن بدهید.

در بچه هایی که مشکلی ندارند روزانه ۱۵ قطره آهن باید به نوزاد داده شود. همچنین قطره چکان مولتی ویتامین و آد را روزی سه قطره، معادل یک سی سی باید بدهید. همه این ها به شرطی است فرزندتان کم خونی نداشته باشد. در صورتی که کم خونی داشته باشد دوز این قطره ها متفاوت می شود.

الهییی عزیزم‌ من نونو ندارم هنوز اطلاعات ندارم😊ان شاالله دو ماه دیگه با تجربه میشم😊

من پسرم مولتی نخورد بهش قطره آ دِ میدادم صبحها ی قطره چکون کامل. قطره اهن هم یک ساعت بعد از شیر خوردن بهش میدادم ۱۵قطره یا همون نصفه قطره چکون

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.