قطره آهن نمیخام بدم

سلام مامانای گلم…قطره آهن ک بهداشت بهم داده خیلی چرب وبدطعمه،بهم گفتن باید بریزم توگلوش اما من میترسم ک زبونم لال بچم خفه شه…جایگزین دیگه ای نیس برا آهن؟؟؟خواهش میکنم راهنماییم کنید…توشهرغریبی هستم کسی هم پیشم نیس،خداییش میترسم قطره روبدم دخترم

عزیزم اگه ندی اتفاقی نمیفته منم ندادم حالا درسته لازمه براش و خوبه که بدی ولی اگرم ندادی به نظر من مشکلی پیش نمیاد ولی گلوشم نمی گیره ها حساس نشو فقط دندوناش سیاه میشه که منم به همین علت اصلا ندادم ولی اینم بگم تعذیه اشو درصورت ندادن باید خیلی دقت کنیا خوب شیر بدی خوب غذا بدی موفق باشی

1 Likes

آره عزیزم پس سعی میکنم موادغذایی آهن دار رو جایگزینش کنم…مرسی از راهنماییت

1 Likes

اره عززیزم من پسرم از روز اول تولد هم شیر خشکی بود هم شیرمادری و تا دوسال و سه ماه شیر خودمو خورد تا سه سالگی هم شیر خشک چون شیر خشکا غنی شده هستن با آهن و شیر مادرم که کلا همه مواد لازمو داره و غذاشم خیلی دقت می کردم که غنی از آهن باشه برا همین با خیال راحت قطره بهش نمیدادم ایشالا حسابی بهش برس تا خیالت از بابت قطره ندادن راحت باشه

خدابرات خفظش کنه الهی…الان دخترم توهفت ماهه…چ غذاایی توچن وعده بهش بدم ک مقوی ومفید باشه براش،البته فرنی وحریره بادام بهش میدم فعلا…دیگه نمیدونم چی بدم بهش؟؟؟

عزیزم دختر شمارو هم خدا حفظ کنه ماهیچه و عدس سبز و هویج و لوبیا سبز رو بذار بپزه بعد یا بکوب و از صافی رد کن یا میکسش کن و باز از صافی رد کن عالیه سرشار از آهن

1 Likes

من سه وعده غذا میدادم و بعدا بیشتر میشه وعده صبحشو سرلاک یا شیر بیسکوییت میدادم شام و ناهارشو غذا میدادم حریره هم عالیه البته من ندادم

واقعا ممنونم خانومی خیلللی لطف کردی…

من بجای سرلاک…بیسکویت مادر بایه تکه موز وشیر میکس میکنم ومیدم بهش…خوبه آیا؟؟؟؟

شبتون بخیر دوستان .من یک بار تو شبکه تلویزیونی دیدم که راجع به کودکان و هوششون و سلامتیشون حرف میزد که راجع به قطره آهن میکفت بعضی مادرا بخاطر سیاه شدن دندون نمیدن به بچه اما سیاه شدن دندونی که دائم نیست و تا ۷ سالگی میفته خیلی بهتر از اینه که بچه از لحاظ هوش و سلامتی افت کنه .بعدم میگفت سعی کنین بعد دادن قطره اب یا آبمیوه بدین که شسته بشه

1 Likes

شبتون بخیر گلم…آره ب منم گفت ک آب جوشیده سردشده یاآب پرتقال بهش بده ک شسته شه اما گفت ب هیچ عنوان تودهنش نریز توگلوش بریز…من میترسم نمی تونم بدم بهش

آره میگن ته حلقش بریزی بهتره کمتر به دندوناش میرسه

1 Likes

با قطره چکون ببر تو دهنش ته حلقش بریز قورت بده .نترس امتحان کن یاد میگیری .:rofl::rofl::rofl:
حالا انگار من چندتا بچه بزرگ کردم

1 Likes

من ک نمی تونم اینجوری…ازیه طرفم دلم نمیاد ک ب خاطر آهنش سلامتیش بخطربیفته…نمیدونم چیکارکنم؟؟؟

میترسم خفه شه آخه…

حالا یبار امتحان کن اگه دیدی پرید گلوش سریع بلندش کن چندتا بزن پشتش .بلاخره باید بدی بهش همه بچه ها میخورن

عالیه

امتحان کردم چشاش دراومدن اصن یه جوری شد بچه ام…بخاطرهمین ترسیدم دیگه…

1 Likes

پس امتحان کردی .دیگه عزیزم پیشنهادی به ذهنم نمیرسه .ولی سعی کن بتونی بهش بدی چون واسه بدنش ضروریه

مرسی ازراهنماییت گلم…

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.