قصد طلاق ندارم

سلام بچه ها بیامثل من شوهراشون اومدن گذاشتنشون خونه باباشون گفتن نمیخوامت وطلاق بعد خانم رفت وکیل گرفت و تمام جهیزیشونوازخونه شوهربرداشتن قصدطلاق ندارم ولی شوهرشون طلاق میخان

5 Likes

سلام علت نخواستن شوهرت چیه باهاش حرف زدی

دلیلی الکی بیشتربهونه گپ زدم بعضی از دوستان درجریانن

1 Likes

همون که گفتی گفته وسواسی ودستات زیاد میشوری؟

اره عزیزم میخواستم بدونم کسی بوده مثل من کارشون به دادگاه کشیده بشه امااشتی کرده باشن باوجوداین همه مشکل

2 Likes

وای یادم اومد امیدوارم که هرچی خیر وصلاحته واست رقم بخوره وزندگیت ب ارامش برسه :unamused::unamused:

ممنون

1 Likes

تصمیمشو گرفتع ک رفتع دادگاه وگرنه نمیرفت
یا باکسی دیگه ای هست عاشق شده
یا رفتار شمو درست نبوده و خستش کرده
همین
اگه میخاست اشتی کنه درخواست طلاق نمیداد
مگر اینکه دیگه عقلش بیاد سرجاش

3 Likes

هنوز درخواست طلاق نداده خبری نیس

والا چندسال پیش خواهرم قصد طلاق داشت شوهرش اعتیاد داشت و کتکشون میزد.
تاپای طلاق و دادگاه و مشاورم رفتن اخرسر برگشت سر زندگیش چون بچه داشت

1 Likes

خب شاید میخاد تنبیهت کنه

1 Likes

خب درست قبول دارم شایدخستش کرده رفتارم خب وسواس درمان داره طلاق آخرین راه که نیس زندگی مگه الکیه

اون باید ب این چیا فکر کنه ک نمیکنه⁦:woman_facepalming:t3:

1 Likes

شاید قصدش طلاق نیست
میخواد فقط شمارو بترسونه

خب من دارم میگم خب پول الکی که نداره بده وکیل بگیره بعدم میگم خب حتما بایدکلاسای مشاوره بده منتظرکلاساش تموم شه بعددرخواست بده

وقتي اون نميخاد چه اصراري به ادامه زندگي باهاش داري ؟
با عزت جدا بشي بهتر از اينه با ذلت باهاش زندگي كني

ن چون چن تیکه ازوسایلام خونه ما بود اومد برداشت اونیکه قصدترسوندن داشته باشه نمیادبرداره نمیاد شورای حل اختلاف برای جهیزیه که وسایلاش و بگیره

1 Likes

خب اره درسته ولی من دوسش دارم اون قلبش سنگ شده دیگه دوریش برام عذاب اوره خیلی امید دارم برگرده این روزا خیلی برام سخت میگذره اصلا نمیخوام تو این دنیاباشم یک سره به خدامیگم خدایا تمومش کن دیگه طاقت ندارم

1 Likes

ان شاالله هرچی خیروصلاحته همون بشه گلم

باهاش حرف بزن خب

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.