قصد خودکشی😞خسته شدم دیگه از طعنه های مادرم

بچه ها بد جور فکر خودکشی زده به سرم
سر مشکلی دارم انقدر از مادرم حرف شنیدم که نگو😞
همش میگه این مشکل فقط مال زناست تو چرا گرفتی
میگه ندیدی عفونت رحم هم داشتی دکتره چه جوری با تعجب حرف میزدی میگفت مگه متاهله در حالی دکتر عادی بود و چیز خاصی نگفت
الان هم یه مشکل دیگه دارم که قرار بود سر اونم دارو بده بهم دکتره ولی نمیبره میگه مشکلات تو فقط مال زناست دکتر چه فکری میکنه و…
نامزدم هم که هی اذیت میکنه البته اذیت که یعنی جس میکنم بهم سرد شده
گفت لینک اون چت تصادفی و بده بدم به دوستم (دوست میشناسم میدونم که واسه اون خواسته)ولی لینک و یه کاری کردم که دعوتی بشه یعنی پیامش برای من میومد که چند نفر توش عضو شدن دیدم خود نامزدم هم عضو شده😞جدیدا هم خیلی حساس شدم اذیت های خواهرمم که هست دیگه دارم دیوونه میگم😞دیگه نمیکشم
اومدم تاپیک زدم شاید یکم آروم بشم ولی…:disappointed::disappointed::disappointed::disappointed:

1 Likes

ای بابا چقدر بد
تو چرا خودکشی کنی عزیز…مادرتون باید ناراحت باشه. ک به دخترش تهمت زده ! و سوادشون کمه و اطلاعی از بدن همجنسش نداره…

تنها برو دکتر مادرتونو نبر اذیت بشی

نامزدت بی دلیل سرده؟؟؟

دلیل خاصی که نداره اگر خیانت کنه ولی یکم افسردگی داره به خاطر پدرش چون پزشکی قبول نشده
انقدر باباش بهش طعنه زده و تحت فشار گذاشته مارو که اون بیچاره که هیچ منم دارم از دست باباش دیوونه میشم هی میره میاد میگه پزشکی
برگشته به من میگه زن یه پزشک میشدی زندگیت بهشت بود من تعجب میکنم چرا پسر من و قبول کردی!

1 Likes

عزیزم خودکشی که چاره کار نیست اول بدبختیه

1 Likes

خدایا:neutral_face::neutral_face::neutral_face: لطفا ی مشاور برید اصلا کارتون درست نیست همسرت استقلال نداره اومده زن گرفته؟؟؟ خب پدرش بگه ! ایشون چرا خودشو در برابر حرفهای پدر، جان فدا نشون میده؟؟؟؟

1 Likes

این کار و نمیکنه پدرش خیییلی تحت فشار گذاشته مارو مدام بهش میگه تو دختر رو بد بخت میکنی تو پزشک نشدی پول نمیتونی داشته باشی تو چی و چی و چی و چی …
رسما جلو نامزدم به من میگه چون این پزشک نشده به درد نمیخوره ازش جدا شو!کم مونده بود تو خواستگاری بگه این به درد نمیخوره خودتون که هیچ به هرکی اطرافتون هست هم بگید این چون پشک نشده هیچ … نمیشه!

1 Likes

با همچین مردی زندگی کردن اول بدبختیته
تجدید نظر کن

استقلال روانی ، مالی ، و … نداره
ببخشید رک هستم

1 Likes

نامزدم ۲۰ سالشه دانشجو رشته فوریت یعنی سر همین خط و بگیره بره جلو کم کم ماهی ۵ ملیون درآمد داره بیاد تهران کار کنه ۱۱ میلیون ماهی تو باور هم که هست ۲ میلیون تو ۴ ماه کرد ۵۰ میلیون از راه های دیگه هم که کمک باباش و خیلی چیزهای دیگه هست اونم منبع درآمدش هستش من نمیدونم باباش چه گیری داده هی میگه اگر پزشک میشدی ۵ میلیون مال یک ساعتت بود😑نمیدونم چی پیش خودش فکر کرده

1 Likes

خیلی باحاله پدرشوهرت:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

فک نکنم پزشکی هم اونقدرا جالب باشه

2 Likes

بد بخت یکم افسردگی داره واز هر نظر دیگه حتی مالی مستقل هست حتی همین الانش هم چون یه سری جاها دانشجو میگرفتن رفت سر کار به خاطر کرونا همین الانش هم حقوقش کم نیست!

1 Likes

خب تو طرفداری شوهرتو کن بذار نامزدت خوشحال شه

2 Likes

پیش خودش هر چی که فک کرده مهم نیس
مهم و عجیبیش ب اینه شما دونفر ب عنوان انسان عاقل و بالغ ک قراره تشکیل خانواده بده بهش اجازه دادید تحقیرتون کنه و شما قبول کنید این روند رو !

خب قبول نشده که نشده
پا شه بره دنبال ی شغل بخور و نمیر دیگه و جلو باباش وایسه انقدر لگدمال نکنه شخصیتشو

واقعا جلو همسرت بت میگه بدرد نخوره و باز غلام حلقه ب گوشش هستید؟ پناه بر خدا

1 Likes

بره دکتر
با دلسوزی همسرت درست نمیشه خانوم چشمتو باز کن سنت کمه خیلی چیزا رو نمیبینی

همچین پدری والا منم داشتم افسرده میشدم.

1 Likes

اجازه نده شوهرتو تحقیر کنه
تو ک میدونی اذیت میشه با این حرفا تو جمع ازش طرفداری کن
بگو من بخاطر پول باهاش ازدواج نکردم ک بخاطر پول بدبخت یا خوشبخت بشم
بذار اگه ازت سرد هم شده برگرده سمتت
فک کنم هدوتون از سمت خانواده هاتون اذیت میشین

2 Likes

آره :disappointed:
نمیخواستیم قبول کنیم خیلی هم مقاومت کردیم ولی من تا شوهرم و خوب میکنم پیشمه سر زندش میکنم آرومش میکنم باباش جوری تیشه به ریشمون میزنه مخصوصا جلو بقیه که نگو کسی هم جز من و خواهرش پشتش نیست مادرش هم چیزی نمیگه من و خواهرش هم که نباشیم جلو همه آوار میشه رو سرش کار همیشه اون همینه جلو بقیه تخریب میکنه این بیچاره رو

یکبار جلوش وایسه و بگه تصمیمش چیه دیگه خوردش نمیکنه

یکبار وقتی باباش داره نابودش میکنه وایسه بگه حق با توئه من بدرد نخورم هیچی نیستم تا بدونه حرفاش مهم نیس مثل قبلا…مقابله ب مثل نکنید از خلع سلاح روانی استفاده کنید

حتما حتما مشاوره برید اینطور ک پیداست راه درازی در پیش دارید …

بهش گفتم پیش مشاور هم رفتیم میاد پیش من من آرومش میکنم خوب میشه صمیمی میشه باز که میره شهرشون باباش جلو همه میزنه نابودش میکنه
اون طفلی هم میاد پیش من باز همین روند ادامه داره اونم پسره خب جلو بقیه خرابش کنی تخریبش ۱۰ برابر دختره

آره حسابی

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.