قرمزی و خارش پوست بعد از زایمان

بچه ها من ۷ روزه زایمان کردم
از پری روز ظهر بود خوابیدم حس کردم توخواب خیلی گرمم شد بدنمو خاروندم بیدارشدم دیدم جیز های قرمز توبدنمه و بدنم میخاره اول توجه نکردم ولی تااخر شب کل بدنم لکه های قرمز شد ومیخارید داشت منو میکشت رفتم دکتر مشکل زنان نداشتم بهم امپوا وقرص وپماد داد بهترشدم یکمی الان از دیشب باز شروع شده و این بار دست وپا وقسمتی از صورتمو گرفته نمیدونم جیکارکنم کسی چیزی میدونه درباره این لکه های قرمز پوستی وخارش

احتمالا به خاطر هورمونات باشه
یکم هندونه و چیزهای خنک بخور ببینن تاثیر داره

1 Likes

چشم‌ممنون

اگه صدر داری هم با اب قاطی کن مثل گل بشه تو حموم بمال بدنت اروم میشی

1 Likes

سلام.من بعد زایمانم اینجور شدم.تمام بدنم خارش وحشتناک داشت بجز سینم .از بس خاروندم کل بدنم خون میومد.رفتم دکترپماد و قرص استفاده کردم کم شد ولی خوب نشد.خیلی سختم بود .تا ۴۷ روز بعد زایمان که پریود شدم خوب نشد.به محض پریودی تمام خارش و کهیرام برطرف شد

1 Likes

وای واقعا من توعمرم اولین باره اینجوری میشم به منم امپول وقرص داد استفاده کردم خوب شدم دوباره برگشت باایت تفاوت که یک جاها بدنم درمیاد بعد چندساعت میره جایی دیگه درمیاد

من ازحدامکان نمیخارونم ولی خیلی بده وقتیم گرمم میشه بدترمیشه ممکنه بخاطر گرما بدن باشه
دکتر پوستم رفتی؟؟ چی گفت

مریم بخاطر گرمیجات نیست؟؟
آخه معمولا بعد زایمان چیزای گرم مثل کاچی میدم به زائو

ن چیزای گرم نخوردم فقط خرما

ن دکتر زنان رفتم.گفت یک نوع حساسیت پوستیه.بیشتر کسانی که شکم اولشونه و بیشتر کسایی که بچشون پسره این حساسیتو میگیرن

2 Likes

پس حواسم باشه از الان :confounded:

وای ان شالله برامن زودتربره

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.