قرص یاسمین و لکه بینی

سلام دوستان من روز 9پریودی رفتم دکتر سونو کرد گفتش کیست اندومتریوز کل تخمدان راست گرفت و باید ای وی اف بشی با پیشنهاد خودم قرار شد اول یه دور ای یو ای انجام بده برام یه ازمایش نوشت جواب که بردم گفت یکی از هورمونها بالا هست یه دور قرص جلوگیری بخور منم یاسمین گرفتم هنوز 6عدد دیگه مونده ولی افتادم رو لک از دیروز تا حالا و صبحی هم یه مقدار خون تازه دیدم من چکار کنم ادامه بدم یا نه تو سایت نگاه کردم نوشته بود چون دوز پایین دارن زیاد اثر نداره اگر افتادین رو لکه بینی دوعدد باهم بخورید حالا من چکار کنم؟ :persevere:

ایا اگر بخوام ای یو ای انجام بدم رو نتیجه ای یو ای تاثیر میذاره؟

سلام عزیزم
بهتره با پزشک تون مشورت کنید
می تونید با تلفن ثابت با شماره 02170701050 تماس بگیرید و از کارشناسان مامایی سوال کنید

ممنون خانم حکیمی متاسفانه تلفن ثابت نداریم امروز دکترم نیست نظرم همین بود فردا ازشون بپرسم

خواهش می کنم عزیزم
اگر تمایل داشتید می تونید به شماره 09034058832 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدید همکارم راهنمایی تون می کنن که چه طور با موبایل تماس بگیرید.

ممنون خانم حکیمی :kissing_heart:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.