قرص کلومفین

خواهرای گلم کسی میدونه این قرص برای چی تجویز میشه و کاراییش چیه؟؟؟عوارض داره یا نه؟؟؟؟

https://mag.farzand.net/article/20803/آشنایی-با-کلومید-یا-کلومیفن-سیترات-برا/

https://farzand.net/article/308312-clomiphene-citrate

1 Likes

دکترازاین ماه بمن داده تواینترنت خوندم برای تقویت تخمک وازادشدنش هس.عوارضشم دوقلوزایی وحالت تهوع.سرگیجه و…

1 Likes

نیلوفر جون این موکوس گردن رحم یعنی چی؟؟؟؟خوب اگر باروری رو دشوار میکنه پس چرا دکتر تجویز میکنه اونم برای کسی که برای بارداری عجله داره


@hakimi

برای این که باعث میشه تخمدان ها برای تولید تخمک فعال بشن و شاید روی ترشحات موکوسی تاثیر بذاره، این یکی از عوارضش هست و ممکنه اتفاق بیفته. هر دارویی عوارض خاص خودشو داره ولی فوایدش از عوارضش بیشتره بنابراین بهتره استفاده بشه.
به علت همین هست که میگن بدون تجویز پزشک از دارو استفاده نکنید چون پزشک می تونه تشخیص بده که این دارو الان برای شما مفیده یا نه ضررش بیشتر از منفعتش هست.
ممنون از شما که مطالعه و سوال می کنید. :pray:
کاش همه مامانا از شما یاد بگیرن :rose:

1 Likes

سپاسگزارم عزیزدلم که شما هم وقت میذارید و جواب میدید :tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::bouquet::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::tulip::tulip::rose::rose::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
انجام وظیفه ست :rose::rose:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.