قرص کابرگولین

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه :rose:
یه سوال داشتم، من قبلا قبل از موعد پریودم همیشه سینه هام سنگین میشد و خیلی درد میگرفت
چند وقت پیش رفتم ازمایش و پرولاکتینم یه کوچولو بالا بود و دکتر برام قرص کابرگولین تحویز کرد
از وقتی کابرگولین مصرف میکنم دیگه به هیچ عنوان سینه هام درد نمیگیره، میخاستم ببینم کسی هست مثل من بوده باشه؟
من برای بارداری هم اقدام کردم، و شنیدم اولین علایمش درد سینس، ولی متاسفانه من بعد از مصرف کابرگولین دیگه هیچ دردی تو سینم ندارم
ممکنه بارداری اتفاق بیوفته ولی بخاطر مصرف دارو سینه ها حساس نشن؟
اگه کسی شرایط منو داشته لطفا توضیح بده
ممنونم ازتون🌹

سلام عزیزم
در زمان اقدام به بارداری بدن دچار تغییرات زیادی میشه و ممکنه شما علائمی که قبلا داشتید رو دیگه نداشته باشید و برعکس. نگران نباشید اصلا از روی علائم نمیشه فهمید کسی باردار هست یا نه چون علائم بارداری و قاعدگی بسیار مشابه هستن و فقط بعد از تاخیر در قاعدگی ما به بارداری شک می کنیم و به علائم کاری نداریم. با آزمایش خون مشخص میشه که این تاخیر به علت بارداری هست یا نه.

1 Likes

ربطی به قرص نداره چون من این قرص چندماه دارم استفاده میکنم .پرولاکتین من۱۹۸بودکه باعث شده بودتخمدانهام ضعیف بشن.وپریود نشم ولی بعدازمصرف پریودیم خوب شد
ولی یه سوال داشتم خانم حکیمی دکتربه من گفت همیشه این قرص بخوربه غیراززمان بارداری.این همیشه باتوئه.البته اخرین باری که آزمایش دادم۱۱شده بود

1 Likes

واز موقعی که قرص میخورم نزدیک پریودی سینه هام درددارند

1 Likes

من از موقعی که کابرگولین میخورم دیگه اصلا سینه درد پریودی نمیاد سراغم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.