قرص پروژسترون واسه چیه

من پریودنمیشم وواسه بارداری هم اقدام کردم تحت نظردکتروفقط یکباراقدام دادواسه پسر۲۴ ماه قبل وآخرین پریم هم ۱۳شدم وسیکل قاعدگیم از۳۰تا۳۶روزست زدوبارم یک بار۲۱ویک بارهم امروزبیبی چک زدم منفی اومدزنگ زدم بادکترحرف زدم گفت ازفرداصبح دوعدد صبح ودوعددشب قرص پروژستورن بخریک ورق وکلا ۳روزمصرف کن داخلش ۱۲تا است واسه چیه و اسمشو دقیق کسی میدونه؟؟؟؟؟؟

خانما خییلی واسم مهمه بایدالان بدونم واسه چیع واسمش دقیق چیه توروخدااا زودجواب بدین :pensive::pensive:

اگه بارداری بهت پروژسترون داده فکر کنم برای اینه که سقط نکنی و جنین سفت بشه اگه پریودنشدی و باردارهم نیستی فکر کنم داده که پریود بشی اما معمولا برای پریودشدن امپولشو میدن و برای سقط نکردن معمولا شیاف پروژسترون میدن

1 Likes

پس یعنی شایدباردارم ای خدا :pray::pray:

اسم دقیقش چیه؟؟ وقرصه دیگه آره ؟یعنی جای بچه رومحکم میکنه؟؟

خانم حکیمی شمام بیاین دیگه استرس دارم خواهش میکنم :pensive::pensive:

تو گوگل نوشته برای تنظیم قاعدگی🤔

دلم طاقت نمیاره گفت دیگه این همه راه ونیا میترسم برم اشتباهی بگیرم کلا ۴۵دیقه راهه بهتره برم آره؟؟

کجا بری🤔

پیش خوده دکتر اخه تلفنی حرف زدم

برم بهتره آره ؟

عزیزم با مشاوران مامایی تماس بگیرید لطفا
02170701050

1 Likes

اگه باردار باشی و خونریزی یا لکه بینی داشته باشی شیاف پروژسترون میدن تا قطع بشه در غیر اینصورت اگه باردار نباشی ولی پریودم نشدی آمپولشو میدن تا پریود بشی

1 Likes

عزیزم دکتر من به من قرص دوفاستون داد برای نگه داشتن بچه و خدا نکرده از خطرای احتمالی جلو گیری میکنه.دوروز اول دوتا صب و دوتا شب خوردم و بعد از اون روزی سه تا

1 Likes

نه دوفاستون نه قراره برم پروژسترون بده بالانوشتم اونجوری بخورم این واسه چیه :persevere::persevere:

نه ازموعدم میگزره پری هم نمیشم بیبی چک هم منفی میاد دکترمیخوادقرصشوبهم بده

آرمایش ندادی؟ شاید بی بی نشون نداده خب
من واسه زنداداشمو هیچکدوم از بچه هاشو نشون نداد بی بی

1 Likes

واقعا آخرسربچه اولم نشون واینکه دوبارکردم یه هاله کوچولوهم نشدآخه دکترهم نمیگه آزمایش بده این‌ قرص که میخوادبده واسه بچه خطری نداره؟؟

نه خطری نداره
پروژسترون اجازه ریزش لایه رحم رو نمیده
این قرص رو که میخوری میزان هورمون میره بالا و بعد که قطعش میکنی میزان هورمون یهویی افت میکنه و پریود میشی

1 Likes

من یه طرفه کمرم طرف راست وپای راستم به شدت دردمیکنه نمیتوتم بشینم اصن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.