قرص پروژسترون از سقط جلوگیری می کنه؟

خانما کسی میدونه که کسی که نمیدونه بارداره قرص پروژسترون بخوره اگه حامله باشه از سقط جلوگیری میکنه اگه هم نباشه پریود میشه؟ ومیشه استفاده کرد قرصشو

1 Likes

آره درسته ولي فکر نکنم بشه سر خود خورد عزیزم

پس من برم بخرم بخورم آخه دکترمم دوشنبه میاد نمیتونم صبر کنم

وای منم لکه بینی دارم اگه خوبه بخورم

برو دکتر :angry:

1 Likes

دیوونه ها سر خود نکنین کاري

من نمیتونم ریسک کنم واسه خوردن دارو چون تو خانوادمون سابقه خونریزی و لکه بینی تو بارداری داریم واسه همین میگم که پروژسترون اگه خوبه بخورم اگه باردار باشم جنینو نگه میداره اگه نباشمم پریود میشم دیگه

1 Likes

باشه عصبانی نشو میرم :joy::joy::joy:

1 Likes

ناز گل منم دیگه اونور چت میکردیم اومدم یه تایپیک مربوط بهش زدم :joy::joy::joy:

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

راستی یادم افتاد شماره دکترمو دارم تو تلگرام جواب میده برم ازش بپرسم، حرص نخور موهات سفید میشه :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::wink:

1 Likes

متوجه نشدی منم نه ؟ :joy::joy::joy::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye:

چرا گلم مشخص بود دیگه :joy::joy::joy::joy:

سؤال منم بپرس ببین چی میگه

:joy::joy::joy: آهان گفتم آخه خیلی مرموز سوال کردی انگار اولین بارت بود بهم گفتی :rofl:

باشه تقریبا مثل همیم دیگه میپرسم ببینم کی جواب میده میام میگم

خخخخخخ من کلی گفتم اخه :joy::joy::joy:

1 Likes

باران جان…یعنی وقتی قرص یا شیاف رو قطع کنی باید منتظر پریود باشی؟ اخه من دارم شبی یدونه شیاف پروژسترون میزنم چون عملiuiکردم…وقتی ۱۵ تاش تموم بشه مشخص میشه نتیجه ش؟ یااینکه اگه حامله نشده باشم الانم پریود میشم؟

نه عزیزم بعداز تموم شدنشون معلوم میشه ان شاالله که بارداری

1 Likes

نازگل درست میگه عزیزم هروقت داروهات تموم شد معلوم میشه ایشالله که پریود نشی و باردار باشی پروژسترونو واسه نگهداری جنینم میدن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.