قرص ویتامین d

نمیدونم d3هس یا نه،میدونم که ویتامین دیه :joy:

اره همونه

1 Likes

من دکترم هفته ای یبار واسم نوشته

واسه منم نوشته بود ولی نخوردم :expressionless:

بخوررر

نه فقط یدو فولیک خوردم میخوام برم بپرسم ببینم بازم بخورم یانه چون قبل بارا میاوردم نمیتونستم بخورم

بخور ولی ازاین به بعد باید بهت اهن یا فرفولیک بخوری

رفتم میگم

1 Likes

سحر جان معمولا زیر 3 ماه میگن ویتامین D مصرف نشه.
بعدش تجویز میکنن.

1 Likes

دوستان دکتر منم d1000 30 دونه برام نوشته گفته روزی یکی بخور روزی یکی باید بخوره اما روزی دوتا نمیدونم :grin:سحر خانوم دکترتون کجاست رشت؟

1 Likes

آره گلم رشت،حتما ویتامین دیم خیلی پایین بوده که دوتا نوشته دیگه :neutral_face:

اره ممکنه. من لاهیجانیم اما بوشهر زندگی میکنم اینجا برام مقدور نیست دسترسی به دکترای خوب زیاد. خوب یه دکتر دیگه هم برو عزیزم که خیالت جمع بشه. مگه ویتامین دی تون چنده؟ ماشاا… تو گیلان دکترای خوب خیلی زیادن خداروشکر

1 Likes

محیا جان این دوز از ویتامین د خطری نداره برا جنین
اون قرصی که شما مصرف کردی قبل بارداری دوز50000هزار بوده
وآمپول هم دوزش 300000هست

1 Likes

آخی چقد دوری عزییییزم…ویتامین دیم ۱۵بود گلم، والا تو اینترنت سرچ کردم نوشته کمبود ویتامین دی ضررش بیشتره و برای جنین ضروریه،چندجاهم نوشته بودن که باعث خدانکرده سندروم داون میشه،اما نظر قطعی نبود و رد شده بود

منم ويتامين د كم بود ولي فقط كلسيم د ازهمون اول بارداري داد جدا نخوردم

اره خیلی دور. پس شما به توصیه پزشکت عمل کن عزیزم. انشاا… نینی تونو بسلامتی بغل بگیرید

1 Likes

ممنونم،ان شاءلله شمام بسلامتی نی نی تو بغل بگیری گلم این دوران رو راحت بگذرونی :kissing_closed_eyes:

1 Likes

انشاا… عزیزم.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.