قرص ویتامین d

سلام من ازمایش چکاپ بارداری دادم ویتامین dم ناکافی بود دکتری که رفتم پیشش بهم 30 تا ویتامین d1000 نوشت. ازونجا که سر بارداری قبلم نظراتشونو شنیدم زیاد نمیتونم به دکترای اینجا اعتماد کنم دکتر خودمم تلفنی پاسخگو نیست. میخوام بدونم روزی یدونه ویتامین d1000 زیاد نیست؟ بعد من 6هفته تموم شده رفتم تو هفته هفتم. ممکن نیست قرص برا جنین ضرر داشته باشه تاثیر بدی روش بذاره؟

نه عزیزم زیاد نیست دکتر من هم d1000برام نوشته
از 1000پایینتر فک نکنم باشه
من قبل بارداری50000مصرف میکردم هرهفته یکی

1 Likes

منم قبل بارداری مصرف میکردم هفته ای یکی. مرسی عزیزم

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم

سلام عزیزم
اگر مقدار ویتامین دی بدن تون ناکافی بوده حتما باید از این قرص استفاده کنید و برای جنین اصلا ضرری نداره بلکه ضروریه. اگر حد ویتامین در بدن نرمال باشه ممکنه ضرر داشته باشه. هر چیزی رو که بدن احتیاج داره باید زیر نظر پزشک استفاده کنید.

1 Likes

بله ممنونم خانم حکیمی عزیزم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

خانم حکیمی عزیز من یه سوال دیگه داشتم فولیک با ویتامین دی تداخل داره همزمان بخورم؟

عزیزم فکر نمی کنم تداخل داشته باشه اما بهتره شما همزمان مصرف نکنید یکم فاصله بدید بینش
اسیدفولیک با کلسیم تداخل داره

سلام عزیزم منم ۹هفته ام روزی دوتا قرص ویتامین دی ۱۰۰۰ میخورم،مشکلی نیس

سلام عزیزم
اگر پزشک براتون تجویز کردن باید حتما مصرف کنید

1 Likes

بله دکتر تجویز کرده

1 Likes

بله چشم

1 Likes

خوب چرا قوی تر ننوشت که 2 تا نخوری سحر جان

1 Likes

نمیدونم والا تشخیصش بوده حتما،هر ۱۲ساعت یدونه گف بخور که روزی میشه ۲تا

سحر ویتامین دی
دوتا؟؟؟
برو یه دکتر خوب دیگه
من به این دکترت اصلا اعتماد ندارم

1 Likes

وای میترسم اینطوری میگی :grinning: ویتامین دی من خیلی پایینه،قبل بارداری رفته بود آز داده بودم گف نرماله ولی من بخاطر یچیزای دیگه که کمو زیاد بود مطمئن بود جوابش اشتباست چون من همش که یادمه کمبود ویتامین دی داشتم،تازه آزمایش دادم دکتر گف پایینه بهم روزی ۲تا با دوز ۱۰۰۰داد :unamused:

D3 ??

1 Likes

اخه سحر ادم عادیشو میگن کلا هفته ای دوتا بخور
تو روزی دوتا

1 Likes

من D3 قبل بارداری کم بود
دکتر گفت سه روز یکبار یکی بخور
من دو سه تاشو خوردم دیگه نخوردم و دو سه تا امپول D3 زدم
از عدد ۹ به ۷۰ رسید
البته توی بارداری یکم اومد پایین چون نخوردم دیگه

کلسیمم توی بارداری عدد ۸ بود
دکتر گفت از ماه چهارم بهت قرص میدم
الانم قرص میخورم روزی یدونه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.