قرص واژينال براي سقط

من ٤تا قرص واژينال براي سقط گذاشتم يك يك ماه و نيم پيش خونريزي نداشتم فقط در حد يه لكه كوچيك بود با يه ترشح كوچيك داشتم و هنوز پريود نشدم يكي دوماه شده بي بي چك هم زدم ند تا همشون سريع مثبت ميشه

سقط کردین ؟

اره ولي علايم سقط اصلا نبود درد داشتم هيلي ند روز بعد قرص پودر شد ريخت

حتما بقایای جنین مونده یه تست بتا بدین ؟ کامل تخلیه نشده

من الان پشيمونم يعني امكانش نيست سالم باشه؟؟

1 Likes

نمیدونم عزیزم یه دکتر برو بزار سونو انجام بده برات پشمیونین انشالا چیزی نشده سالم باشه

فدات شم خدا كنه سالم باشه

1 Likes

یعنی اصلا خونریزی نداشتی فقط لکه دیدی؟

:sob::sob::sob::sob::sob::sob: ای خدا . چرا بی دلیل سقط میکنید؟ چرا هدیه خدارو پس میزنید. من هنوز روحیه ام بخاطر سقطم داغونه. قضاوتتون نمیکنما فقط میگم هدیه ای که خدا داد رو به هیچ وجه پس نزنید. انشالله که سالم باشه

4 Likes

اگر سرخود این کار رو انجام دادین کارتون خیلی خطرناک بوده عزیزم زودتر برید سونوگرافی تا وضعیتتون چک بشه
اگه سقط کرده باشید ولی جنین نیوفتاده باشه باعث عفونت و هزارتا مشکل میشه
زودتر برید دکتر

2 Likes

عزیزم من ۸ آذر تو بیمارستان تحت نظر متخصص سقط کردم کورتاژ هم شدم اما هنوزم که هنوزه تحت نظر هستم چون بارداری مولار بود و اگر ریشه بندازه خطرناکه تو رو خدا سقط رو اینقدر سر سری نگیرید تو بیمارستان میگفتن هر چند خودش سقط بشه اما حتما بازم باید کورتاژ انجام بشه چون بقایاش میمونه و خطرناکه.
شمام حتما برو دکتر و حتما سونو انجام بده ایشالا که خطری وجود نداشته باشه.

2 Likes

سقط و تو خونه انجام ندید خطرناکه حتما باید سونو شید بعدش

1 Likes

الهام تو پاتولوژی جنسیت میگن بعد سقط؟؟؟

1 Likes

پاتولوژی شد فاتیما ولی چیزی در مورد جنسیت نگفتن فقط نوشته بود مولار ناقص تو مولار ناقص دو تا اسپرم یه تخمک رو بارور میکنن و جنین حالت خوشه انگور میگیره اصلا طبیعی نیست چون دو سری از کروموزومهای پدر رو داره و مشکل داره حتی جفت هم حالت طبیعی نداره.
دیگه کلی چیز میزه چرت و پرت نوشته بود که من خوندم حالم بد شد دکترم گفت به اونا توجه نکن فقط مهم اینه بتات بیاد پایین که خداروشکر اومد حالا برگردم مشهد بازم باید برم بتا رو چک کنم تا سه بار باید صفر بمونه.

1 Likes

چقدر عجیب ه این مولار
علتش چیه ؟توي هر کس ممکنه پیش بیاد ؟یا ژنتیکیه؟

1 Likes

از هر ۱۰۰۰ زن یک زن امکان داره دچار مولار بشه از ۴۵ سال به بالا ریسکش میره بالا نه ژنتیکی نیست علتش هم مشخص نیست مولار کامل باز خطرش بیشتره بخاطر بدخیم شدنش ولی تو مولار ناقص یا نسبی درصد بدخیم شدنش کمتره.

1 Likes

حتما به بیمارستان مراجعه کنید و سونوگرافی انجام بدید :scream::scream:

1 Likes

اره :pensive::pensive::pensive:

امكانش هست سالم باشه؟؟بتونم ب دنيا بيارمش

1 Likes

ممکنه سقط نشده باشه.یه دکتر برو…باید دکترمعاینه و سونوگرافی کنه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.