قرص موتیلیتی بوست

سلام. شوهرم کم تحرکی اسپرم داره که دکترم براش قرص موتیلیتی بوست نوشته که تا سه ماه مصرف کنه. از شما ها کسی بوده که شوهرش هم مصرف کرده باشه. نتیجه ای گرفته?? چون خیلی گرونه قرصش

اصلا این قرصا تاثیری داره???

من پرسیدم قرص ویتامینe,cو well men اگه اشتباه نکنم خوبه،شوهر من گیاهی استفاده کرده حالا جواب داد میام خبر میدم چیا بوده

گیاهی چیا بوده داروش??

نميگم :joy:

سه تا عرق گیاهی هست یه پودر گیاهی که صبح ناشتا با عسل واب ولرم قاطي میکنه میخوره از دارو گیاهی ها باید بپرسی،عرق شاطره،عرق خارخاسک عرق خار مریم این عرق هارو قبل وعده نهار وشام نیم ساعت قبل میخوره ،اول تو یه استکان کوچیک هر کدوم رو می ریزه بعد می ریزه تو لیوان

ممنون

1 Likes

سلام عزیزم
لینک زیر پاسخ کارشناس به سوالی مشابه سوال شماست، لطفا مطالعه بفرمایید
https://farzand.net/expert-answer/1237526809-effect-on-sperm-motility-and-carob

1 Likes

مرسی نیلوفر جون،یه سوال من همسرم تحرکش،تعدادش خوبه فقط احساس میکنیم جهش نداره واینکه بعد جراحيش زود انزالی گرفته بود البته الان مشکل دومش حل شد با همین عرق ها برا جهشش چکار باید بکنیم؟ @hakimi

1 Likes

ممنونم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

خواهش می کنم عزیزم
اگر توی آزمایش همه چیز نرمال بوده پس مشکلی نیست. احساس نکنید :wink::grin: جهش اسپرم رو شما نمی تونید ببینید عزیزم.
شاید شما نیز جهش اسپرم را تنها با ذراتی می شناسید که دم آنها دائماً تکان می خورد، اما حقیقت این است که قدرت جهش هر اسپرم، بسته به وجود یک سری ترکیبات شیمیایی دارد که خود، باز هم بستگی به کشش رحم زن برای بارور شدن دارد.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.