قرص مسکن قبل ازمایش بتا

سلام خانما
فزدا قراره ازمایش بتا بدم
ولی از ۸صبح گلاب روتون بالا اوردم و فشارم تا الان ۹/۶یا ۸/۶
حتی نمیتونم سرپا بمونم هیچیم نخوردم اشتها ندارم اما اب میوه خوردتا فشارم بیاد بالا
حالااا تنم درد میکنه استخونام میتونم یه قرص مسکن بخورم برای ازمایش فردا مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟
یا اگه باردار باشم برای جنین ضرر نداره؟
دیگه نمیتونم تحمل کنم
ضربان قلبمم ۱۲۰ یا ۱۱۰ میزنه

مسکن خوب نیس عزیزم اگه باردار باشی…تحمل کن انشالله که خیره

واسه آزمایش مشکلی نداره. اگه حالت خیلی بده استامینوفن بدون کدوئین بخور که واسه بچه هم ضرر نداشته باشه

یعنی اینطور شدم علایم بارداریه؟
از صبح هررطور بود تحمل کردم الان جونم مال خودم نیست

ان شا الله که بارداری
علائم بارداری واسه هرکسی متفاوته
من خودم لکه بینی داشتم فقط. فکر کردم پریود شدم

من قبله موعود پری چند روز لکهربینی داشتم اما قطع شد و پری هم نشدم فردا میشه ۹روز گذشته علایم خیلی دارم
اما نمیدونم امروز چرا انقد فشارم پایینه و تنم درد میکنه

بی بی چک هم استفاده کردی؟
شما به احتمال زیاد بارداری
روزه میگیری؟

نه روز نیستم اما بی بی چند روز پیش منفی بود

فردا برو آزمایش بده خبرشو به ما هم بده

ن مسکن نخور ابجی اگه خدا بخواهد باردار باشی چون اول بارداریت میگن دارو اینا بخوری امکان ضرواسه بچه و امکان سقط جنین زیاد و تحمل کن اگه نمی تونی برو بیمارستان حالت خوب نباشه آزمایش بتا اورژانسی می نوسن وزودجواب میدن اگر اورژانسی باشه دکترقیدکن زیرش

سلام سی سی جان چ خبر عزیزم؟آزمایش دادی؟

سلام گلم
منفی بود :pensive::cry:شنبه میرم دکتر
ولی هنوز علایمی دارم که هیچ وقت اینطور نبودم

سلام عزیزم،منم امروز موعد پریودیمه چون پری نشدم رفتم آز دادم چون خیلی بی تاب بودم ولی متاسفانه فعلا ک منفی بود

انشالله ماه بعد گلم،حتما برو دکتر ببین علائمت بخاطر چی بوده

ایشالا که بارداری و منفی شدن از برای لقاح دیر انجام شدنه
مرسیییی

انشالله تا ببینیم خواست خدا چیه

1 Likes

عزیزم مسکن خوب نیست نخور. اگر بارداری که برای جنین هم خوب نیست درضمن مسکن برای جواب تست باعث مثبت کاذب میشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.