قرص لتروزول

سلام
مورد مصرف این قرص چیه؟؟؟

1 Likes

سلام
برای درمان ناباروری به کار میره عزیزم

به بارداری سرعت میده؟

برای تحریک تخمدان ها تجویز میشه عزیزم

1 Likes

سپاس فراوان

خواهش میکنم عزیزم اگر خانمی با داروی کلومیفن باردار نشه براش لتروزول تجویز می کنن

1 Likes

من متفورمین میخورم ولی الان خیلی وقته. بعد از سقطم سیکلام بهم ریخته. خیلی کلافه ام. زمان تخمک گذاریم را متوجه میشم. ولی باورتون میشه ۲۳ روز بعد از شروع پریودیم هست و ۱۴ روز بعدش پریود میشم.

بله عزیزم طبیعیه انشالا زودتر بهبود پیدا کنید.

1 Likes

تصمیم گرفتم فردا برم دکتر. البته هر دفعه میرم پیش ۱ دکتر. هرکی میگه فلان دکتر خوبه منم میرم پیشش

بهتره یه دکتری که خوش اخلاقه و براتون وقت میذاره رو انتخاب کنید و همیشه پیش همون برید

1 Likes

لترزول قوي تره يا كلومفين ؟

معمولا در زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک از کلومیفن مفید تر است و باعث تحریک تخمدان ها می شود.
زمانی می رسد که کلومیفن دیگر قادر به تحریک تخمدانها حداقل در سه دوره حتی بعد از زیاد کردن دوز آن نیست. قرص لتروزول ممکن است برای این زنان مفیدتر باشد.

1 Likes

اولين دكتري كه زير نظرش باردار شدم، خصوصياتي كه شما ذكر كرديد را داشت ولي بچه ام كه سقط شد ديگه نرفتم پيشش الانم فقط دكترهايي را ميرم كه كار كشته و اسمي اند ولي مطباشون شلوغه و حداقل 6-5 ساعت بايد منتظر بموني

خانم حكيمي من تا حالا 200 تا متفورمين خوردم ولي پريودم نظم پيدا نكرده، تو سونو هم اشاره اي نشده كه پلي كيستيكم. اصلا خوردن متفورمين واسم فايده اي داره

خانم حكيمى دليل بوجود اومدن تخمدان پلي كيستيه ياهمون تنبلي تخمدان چيه
به نظرتون برا بارداري بعد هم تنبلى تخمدان همچنان ميمونه ؟

عزیزم علت بروز این بیماری هنوز مشخص نیست اما در زنانی که مبتلا به اضافه وزن و چاقی هستند بیشتر دیده می‌شه
درمان قطعی نداره اما میشه علائم رو کنترل کرد با دارو

1 Likes

عزیزم شما تیروئیدتون در چه وضعیتی هست؟

قبل از اينكه باردار بشم تيروئيدم تو رنج بود ولي دكتر گفت واسه 1 آدم عادي خوبه ولي واسه بارداري خوب نيست و لووتيروكسين داد بهم، باردار شدم تيروئيدم از رنج خارج شد و كم كار شد و دارو را ادامه دادم و الانم كه سقط كردم كم كاري دارم و دارو مصرف ميكنم . چرا اين سوال را پرسيديد آيا ربطي داره

برای کسانی که مشکل تیروئید دارن متفورمین خیلی جواب نمیده عزیزم

1 Likes

پس اينه دليلش
باهوش كي بوديد شما
چرا كسي تا حالا اينو نگفته بود
. اونوقت كسايي كه مشكل تيروئيد داند چي واشون تجويز ميكنند

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.