قرص لتروزول و عوارضش

سلام لطفا اگه کسی که تنبلی تخمدان نداشته وفقط برای تعیین جنسیت قرص لترزول استفاده کرده بیاد ببینم مشکلی براش پیش نیومده لطفااااااااااا
:weary::weary::weary::weary::weary::weary::weary:

لترزول برای کیفیت تخمک هست.من تنبلی تخمدان دارم هم لترزول میخورم هم کلوموفین هم متفورمین.لترزول برای کیفیت تخمک هست کلومفین امکان داره چند قلو بشه برای تعیین جنسیت نیست

من برای تعیین جنسیت رفتم فولیکولامم هفده بودن نمیدونم این قرص هارو بخورم چی میشه؟ میترسم تبدیل به کیست بشه

لترزول باعث تحریک بیشتر تخمک گذاری وبزرگ شدن فولیکولها میشه اینو دکترم گفت

من دکتر رفتم گفتم میخوام بچم پسر بشه گفت هر دکتری گفت داروت میدم بچت پسر بشه دروغ میگه.حالا امتحان کن ولی به نظر من به شوهرت فقط خرما و عسل و غذاهای گرم بده.هر چی خدا بهتون داد

دکترمن میگفت این قرص هارو بخورم فولیکوله ام بزرگ میشن وقتی که دوازده روز از پریودم گذشت امپول اچ سی جی برام تزریق کنه که تخمک از فولیکول ازاد بشه بعد اقدام کنم

داییم بچه اش پسرشداونم دوتا

امارژیم وهم خیلی رعایت میکرد

باهمین روشی که دکتر من داده؟ بچه هاش سالمن؟

1 Likes

ارزو جون یه کم بیشترتوضیح بده

1 Likes

والانگفت چه قرصی میخوره،فقط گفت برنامه غذایی بهم دادوزیرنظرشم آره بچه هاش ماشاالله یکی ازیکی تپل تروقشنگتروسالم تر

خوردن کاسنی هم پسر میکنه، البته قبل اقدام، مرد بخوره
و چیزای گرررم

من شنیدم قبل از رابطه زن خودشو با جوش شیرین بشوره بچه پسر میشه.البته باید با اب مخلوط بشه بعد با سرنگ امپول بدون سوزن به خودش تزریق کنه.جوش شیرین خیلی نباید باشه.بعد مرد هم خودشو با اب سرد بشوره چون اب گرم اسپرم پسر رو از بین میبره

میگن جوش شیرین خوبه ولی جاهایی دیگه خوندم که میگن اسپرم رو میکشه وباعث اختلال در اسپرم میشه این کار ریسکش خیلی بالاست. من که این کارو نمیکنم اگرهم انجام بدم فقط یه شستشوی سطحی با جوش شیرین انجام میدم. به شمام توصیه میکنم این ریسکو نکنین

دارو باعث تحریک تخمک میشه واسه کسایی که سایز فولیکولشون کوچیکه با دارو بزرگ میشه ولی شمایی که مشکلی نداری و سایزش مناسبه استفاده کنی مشکل پیش میاد .دکتر نباید بدون دلیل تجویز کنه .واسه اینکه احتمال پسر شدن بیشتر بشه با کیت روز تخمک گذاریتو پیدا کن .هرچند من خودم میگم همه چی دست خداس خیلیا پیش دکتر تعیین جنسیت هم کردن اما برعکس شده ودکتر آخرش گفته دست خداس ما وسیله ایم حتی تو فامیل خودمون داشتیم .شما امیدت به خدا باشه انشالله خدا به پسر صحیح و سالم بهت بده .چون آدم دوست داره دوتا جنسم داشته باشه

مرسی. هرچی خدابخواد

کسایی که قرص لترزول میخورن باید شیر و لبنیات خیلی استفاده کنن چون کلسیم بدن میاد پایین

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.