قرص لتروزول و دوفاستون

با سلام دوستان من رفتم دکتر گفت تخمکات خوبه و مشکلی نداره بعد یه دکتر دیگه رفتم گفتم واسه بارداری بعد چند ماه به نتیجه نرسیدم بهم قرص لتروزول و دوفاستون داد با آمپول گفت باید استفاده کنی تا حامله بشی

هنوز داروهامو نگرفتم

اخه شنیدم این داروها برای تخمک ضعیف هست

بچه ها میشه راهنماییم کنید چیکار کنم دارو مصرف کنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیز منم شرایطم مثل شما بود سایز تخمکم خوب بود به صورت عادی ولی تعدادشان کم بود اما دارو که مصرف کردم تعدادشون بیشتر شد و اون سوزن برای آزاد سازی فولیکول های بالغ و سالم هست که منجر به بارداری بشه و گفته میشه که ۲۴ تا ۳۶ ساعت بعد از زدن سوزن فولیکول آزاد شده و اسپرم سالم بهش برسه بارداری صورت میگیره انشاالله پس دارو مصرف داشته باشید و روز ۱۳-۱۴ قاعدگی برای سایز فولیکول به پزشکتون مراجعه کنید و دوفاستون برای تنظیم قاعدگی هست و من مصرف داشتم

زهره جون مشکلی پیش نمیاد بعد خدای نکرده آخه شنیدم لقاح با این داروها احتمال سقط و میبره بالا
شما بارداری یا بسلامتی نی نی دنیا اومده؟

سلام عزیزم
چند سال تونه و چند ماهه اقدام کردید؟

نه من جواب نگرفتم با داروها دیگه دارو قطع کردم ادامه ندادم چون دیگه خیلی سایز فولیکولم رفت بالا

عزیزم اگه هیچ مشکل نداشته باشی عادت ماهیانه ات منظم دارو استفاده کن ان شاءالله باردارمیشی توکل بخدا بکن وداروهات خیلی ها هستن با یه دور خوردن لتراکس باردار شدن ابجی

چرا قطع کردی دارو هات ابجی دکترت عوض میکردی ان شاالله که جواب می گرفتی

نیلوفر جون امروز ازمایش دادم
منفی بود
چرا پس انقد تخم دان و کمر و پهلوم درد میکنه پری هم نشدم
امروز ۹ روز از تاخیررم گذشته
اگه قرار بود باشم نشون میداد مگه نه؟

نکن عادت عقب افتاد تغییر کرد چون وقتی عادت میشی درد کمرتخمدون ادم حس میکنه چند ماه پیش من همین حال روز تورو داشتم ابجی عادت نمی شدم درد هم داشتم تا حتی حالت تهوع سینه هام حساس شده بودن هرچی تست میزدم منفی بود ازمایش دادم منفی بود بعدا ۱۰روزعادت شدم رفتم دکتر گفت مشکل نداره بخاطر ه اب هوا میشه بخاطر ه خوردن میشه بعضی غذا ها میشه یا دارو هرمونی که استفاده کنی عادت ماهیانه تغییر میکننه ان شاالله که خیره تا فردا صبرکن عادت شدی که هیچ نشدی برو دکتر اگه باردار باشی همون روز که ازعادت ماهیانه ات بگذر نشون میده ابجی که بارداری ناراحت نباشه این همه علام خود بارداری داری حالا خدا کی قسمتت کن باردار بشی

بله عزیزم نشون میداد. به پزشک مراجعه کنید، بهتون آمپول پروژسترون میدن تا قاعدگی تون باز شه.

عزیز آخه ایقد فولیکول بزرگ شده بودن رسیده بودن به ۲۹-۲۸-۲۷ دکترم گفت امکان داره بشه کیست بهم قرص LD داد که مصرف کنم زودی عادت بشم بیاد اینا دفع بشن منم دیگه نرفتم پیشش چون ده تا از قرصLD خوردم عادت شدم رفتم پیش دکتر سیروس رستمی تو شیراز خیلی معروف برای نازایی هست اونجا سونو دادم بهم گفتن کیست داری برای احتیاط پیش یکی دیگه هم رفتم گفت کیست داری تخمدانی کیست داره که فولیکول نداره برعکس دکتر قبلی منم میگفتم فولیکولت بیشتر تو تخمدانی هست که کیست داره

خوب دیگه چی ادامه ندی پیش دکتر دیگه بری شاید خدا کرد جواب بگیری

فعلا یکی دوماه هست دارو گیاهی مصرف میکنم شکر خدا خیلی از علایم که مال کیست بود حالا بهتر شده حالا یک ماه بمونم بعد برم ببینم چطور میشه آخه بهم گفتن بایدivf انجام بدی ولی من نمی‌خوام فعلا می‌خوام از فرصت یک سال به صورت طبیعی اقدام کنم نشد راههای دیگه برم برام دعا کنید عزیزم منم هرچه زودتر بیام خبر بارداریم بدم

ان شاالله ابجی هرچه زودتر باردار بشی فقط دنبالش بگیر دکتر هم برو خداهمراهیت کن با کمک دکترها خیلی زود زود خبر بارداریت بشنویم

ممنون عزیزم انشاالله
انشاالله شماهم بارداری راحت و بدون استرس و مشغله فکری تجربه کنید و تمام لحظات لذت ببرید و کوچولوتون سالم و سلامت در آغوش بگیرید

ممنونم عزیزم تشکر فدات :kissing_heart::heart_eyes:

سلام عزیزم
آره دکتر قبلی گفت تخمکات خوبه زود باردار میشی دی ماه منو معاینه کرد
من 32 سالمه
یکسال اقدامم

بچه ها تو. رو خدا بگین چیکار کنم
دارو بخورم یا نه

ابجی دارو چی بهت داد میخواهی زود باردار بشی واسه تحریک تخمدان بخور و اگه گفت زود باردارمیشی ان اشاالله که میشی

قرص لتروزول و دو فاستون و امپول بهم داد

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.