قرص لتروزول و امپول اچ سی جی

سلام عزیزان من هم اقدام به بارداری هستم پریود نشدم رفتم سونو کیست سه و نیم داشتم دوماه قرص خوردم امروز رفتم سونو کیستم رفع شده میخوام باردارشم دومین روز پریودمه قرص لتروزول و کلومین دارم و امپول وFolignan امپول solvent که حقیقت دکتر نداده خودم از یه دکتر داروساز گرفتم که گفت استفاده کنم زود باردار بشم اما میترسم از امپول ها استفاده کنم مشکلی برام پیش بیایید مشکل ناباروری هم ندارم دوتا بچه سالم به دنیا اوردم یکی یه سالشه یکی ده سالشه میشه لطفا راهنماییم کنید سر بچه دوم لتروزول و کلومفین خوردم که همون ماه اول باردار شدم

سلام عزیزم
اصلا به هیچ عنوان از این داروها استفاده نکنید
خیلی عوارض داره عزیزم
حتی کسانی که مشکل تخمک گذاری هم دارن باید با احتیاط و زیر نظر پزشک مصرف کنن اونم به تعداد محدود. شما که مشکلی ندارید اصلا نباید استفاده کنید حتی زیر نظر پزشک

1 Likes

وای اخه دوست دارم همین ماه بشه :sleepy: اره هیچ مشکلی ندارما فقط عجولم:confounded:

اگر خدایی نکرده این داروها باعث کیست بشه و به رحم تون آسیب بزنه و دیگه نتونید باردار بشید خوبه؟

نه واقعا دقیقا قبلا که خوردم حدود ۸ ماه پیش کیست اورده بودم دیگه بدبختی دوماهه قرص جلوگیری خوردم دیروز سونو دادم کیست رفته بود

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.