قرص فولیک اسید

ببخشیدیه سوال داشتم عزیزان،من دکترم قرص فولیک اسید۱میلی برام نوشت چندماهه میخورم ولی تموم شدداروخونه ۵میلی داشت منم خریدم خوردم،اشکالی نداره؟آیابایدنصفش کنم؟؟

5ميلي زیاده آرزو جون حداقل یه چهارم بخور

آره منم بنظرم زیادبود

عزززیزم چرا شما از داروخونه میگیری؟؟؟؟ مگه مرکز بهداشت پرونده نداری؟؟؟بهداشت به صورت رایگان دراختیار خانمهاقرار میده

همون یه میل بخر , میگم من این سری مرکز بهداشت بهم ید فولیک داد گفت این یه مقدار ید هم داره بهتر از اسید فولیک خالیه اینو بخور الان دو هفته اس اینو میخورم اشکالی نداره بنطرتون?

میگن نداریم گلم

وزنم کم شده خیلی نگرانم گفت بایدبرم متخصص تغذیه

ازطرفی ضربان قلبش۱۴۵بودالان شده۱۳۶خیلی نگرانمممم

2 Likes

:pensive::pensive::pensive:برو عزیزم نگران نباش

لاغریم همش ازفشارزندگیه

1 Likes

وااااا مگه میشه عزیزم نمیدونم والله چی بگم مملکت ما همه چیش ریخته بهم

2 Likes

اسماجون چراضربان قلبش کم شده

1 Likes

https://mag.farzand.net/article/50765/همه-چیز-درباره-ضربان-قلب-جنین/

ممنون گلم

ارزو‌جونم‌نگران نباش عزیزم
ان شالله که چیزی نیست
در مورد فولیک اسید هم خیلی زیاد ۵ باید یک بخوری
پنج زمانی میخورن که مشکل کم خونی و بیماری های دیگه داشته باشن

1 Likes

اگر با همسر خود فامیلید یا اگر مبتلا به دیابت هستید و سابقه دیابت داشته باشید یا اگر متفورمین مصرف میکنید یا اگر تالاسمی مینور و یا کم خونی داسی شکل یا کم خونی مگالوبلاست داشته باشید و یا اگر از سه ماه پیش از بارداری اسیدفولیک نخورده باشید یا اگر دیالیز شده و یا داروهای بیماری های صرع، بیماری التهابی روده، لوپوس، پسوریازیس، آسم و یا آرتریت روماتوئید رو مصرف می کنید یا اگر سلیاک دارید و یا اگر خودتون یا همسرتون یا در فامیل درجه یکتون سابقه بیماری ژنتیکی و ارثی خاصی داشته باشید اسیدفولیک ۵ میلی گرمی باید مصرف بشه وگرنه یک میلی گرمی کافی هست.
سوالات مامایی خود را بپرسید:
021 - 70701050

@farzandnet | دانشنامه فرزند

2 Likes

آرزو جان ضربان قلب نی نیت نرماله
واسه منم سونو ان تی135بود
اگه کمتر از 120باشه یه کوچولو خطرناکه
که شکر خدا واسه نی نی شما 136هستش

1 Likes

آره عزیزم رفتم دکترگفت نخور

1 Likes

آخه ان تی۱۴۶بودالان تودستگاه بهداشت۱۳۶بودنگران شدم چراکم شده شایدازدستگاهشون باشه آخه به زورشنیده شد

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.