قرص فرتیلمن

کسی بوده شوهرش این قرص و مصرف کرده باشه؟؟ خاصیت و عوارضش چیه؟؟؟؟ نتیجه چی بوده؟؟

1 Likes

@u584597
@u54597
سلام عزیزم شما تو یه گپی گفتین شوهرتون قرص فرتیلمن مصرف کرده و درد داشته مشخص نشد دردش از چی بوده قرصه بوده یا جیز دیگه؟؟؟

1 Likes

@u584597
سلام عزیزم شما تو یه گپی گفتین شوهرتون قرص فرتیلمن مصرف کرده و درد داشته مشخص نشد دردش از چی بوده قرصه بوده یا جیز دیگه؟؟؟

2 Likes

سلام عزیزم من شوهرم کم تحرکی اسپرم داشت دکتر براش نوشت والان باردارم

1 Likes

من شوهرم کم تحرکی نداره. خودم دارم قرص میخورم بخاطر تنبلی این قرصم میدم بهش تحرکش بیشتر بشه
عوارضش چیه؟؟

1 Likes

@u584597عزیزم میشه بیای

1 Likes

دوست عزیز این یه قرص مولتی ویتامین مخصوص آقایونه و باعث افزایش تعداد و تحرک اسپرم میشه

1 Likes

من عوارض ندیدم تو شوهرم

1 Likes

سلام عزیزم ببخشید دیر جواب میدم . بله این قرص ک میخورد اسپرم مث اینک زیادمیشد بهش فشار میورد

1 Likes

خوب بعدش چیکار کردین؟؟ براش مشکلی درست کرد؟؟؟

1 Likes

ن مشکلی نبود. فقط رابطمون بیشتر کردیم ک بهتر شد

آها رابطه بیشتر کردین که نمونه اسپرماش تخلیه بشه. نتیجه گرفتی حالا یانه؟؟؟

1 Likes

ن متاسفانه .تو پروسه میکرو هستم

چرا مگ سرعت و قدرت همسرتون بالاتر نرفت با این قرصه؟؟ مشکل دیگه ای دارین؟؟

1 Likes

همه چیزش تقریبا اوکیه.ولی نتیجه نگرفتیم حتی ای یو کردیم بازم نشد.حالا میکرو بشم خداکنه جواب بگیرم

میکرو چه جوریه چیکار میکنن؟؟ انشالله جواب میگیری عزیزم خدا بزرگه

1 Likes

عزیزم منم از امروز برای شوهرم گرفتم میخوره یعنی نتیجه داره ؟در کنارش چ چیزای دیگ ب شوهرتون میدین

من شوهرم مشکل اسپرم نداره. اینارو براش گرفتم بخوره قدرت و تعداد ش بیشتر بشه تا زودتر نتیجه بگیرم کنار قرصا و داروهای خودم. شوهر شما چه مشکلی داره؟؟؟

تعداد اسپرمش کم بود ده میلیونه

مال شوهر من 29 میلیون بود خوبه؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.