قرص ضد حالت تهوع واسه بارداری

حنا جون خانم حکیمی عزیز چه قرصی واسه حالت تهوع استفراغ بخورم واسه بارداریم که حالم بهتر بشه بتونم غذا بخورم هیچی نمی تونم بخورم حتی آب خونه بهداشت واسه ام گفتن B6بگیرم یکی ازاشناهام میگیه ن خارجی اش یه نمونه هست خیلی خوب اون استفاده کنم بنظر تون استفاده کنم ضرری واسه بچه نداره ممنون میشم جوابم بدین

ضد تهوع مشکلی نداره
مگر اینکه شما شرایط خیلی خاصی توی بارداری داشته باشی
دمیترون و ب شیش

منظور از شرایط خاص چی توبارداری ابجی متوجه نشدم

بگیرم بخورم ضرری واسه بچه ام نداره

یعنی مثلا یه مشکل خاصی جز تهوع و سرگیجه داری و دکتر بهت میگه نخور ضد تهوع
فردا بزنگ ب دکتر خب بپرس ک روزه شک دار نگیری

باشه گلم واسه من قبلا گفتن ب۶ اون موقع من حالت تهوع سرگیج داشتم کم ولی نگرفتم بخورم ولی الان استفراغ هم اضافه شد هرچی میخورم بالا میارم بخاطر ه همین باشه گلم ممنونم

کاشکی منم تهوعم بیشتربشه همش حس میکنم چراکمه خداکنه سالم باشیم بابچه هامون

1 Likes

ویتامین های گروه ب خیلی به تهوع کمک میکنن زهرا جون.
ب ۱۲ ب ۶ جلوی تهوع رو میگیرن البته ببین باز دکترت چی میگه بهت

ابجی میشه عجله نکن اون موقعه که زیاد بشه از خودت حالت بهم میخوره هرچی سروقت خودش میشی گلم

عزيزم قرص ب6 بخور. من باردار كه بودم دكتر واسم تجويز كرده بود.

من هم شدیدا تهوع داشتم و دارم ولی الان دوماهه دمیترون میخورم عالیه،دکترم گفت عوارض تهوع خیلی خیلی بیشتر ازین قرصه اصلا نگران نباشید و باخیال راحت بخورید من گاها روزی سه تاهم میخورم

تهوعت بیشتر بشه؟؟؟؟؟؟
کاشکی؟؟؟؟
خوبی عزیزم؟؟همه دعا میکنن تهوع نداشته باشن
منو ببین فقط با مسواک مشکل دارم بالا میارم بقیش دیگه تهوع ندارم
چیه حالت تهوع دل و روده ادم بالا میاد

بچه ها من هفته ششم ولی هیچ تهوعی ندارم …اشکال داره؟؟؟

خخخخ عجله نکن عزیزم شروع میشه کم کم و ولکنتم نیس دیگه😂

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.