قرص ضدبارداری

سلام سوال داشتم درباره همین قرص اورژانسی :من ی رابطه محافظت نشده داشتم که قرص آوسیز 1.5 خوردم بعد از هفت روز پریود شدم ولی خیلی میزان خونریزی کم بود تا 4 یا 5 روز ،آیا احتمال بارداری است؟و اینکه 16 روز بعد از نزدیکی ،قبل از پریودی بیبی چک زدم و خط منفی خیلی کم رنگ بود چرا؟و تاریخ پریودی بعدی من از کی حساب میشود؟الان یک هفته مونده ب پریودی بعدی ولی حس میکنم شکمم بزرگ شده،تپش قلب دارم و خیلی گرسنه میشم،اصلا نم علایم پریودی ندارم ،! لطفا راهنمایی کنید خیلی نگرانم ممنون

سلام عزیزم برای این که بتونید از بی بی چک استفاده کنید باید یک هفته تا ده روز از موعد قاعدگی تون بگذره.
استفاده از قرص اورژانسی باعث به هم خوردن هورمون ها و سیکل قاعدگی میشه، در سال فقط دو بار مجاز هستید از این قرص ها در صورت نیاز استفاده کنید. بهتره یک روش مطمئن برای جلوگیری تون انتخاب کنید. استرس نداشته باشید چون همین استرس باعث اختلال در قاعدگی میشه.

1 Likes

معمولا قبل از پریودی شکم بزرگ میشه،و نفخ داره

1 Likes

ممنون از جوابتان ،اما امکان داره تست بیبی منفی کاذب نشون بده؟الان 30 روز از پریودی قبلی گذشته و من پریودی نامنظمی داشتم رنج 40 ،36،32 ،آگه الان چک کنم پاسخ درست و قطعی رو بهم میده؟ممنون

خواهش می کنم عزیزم
بله امکانش هست که کاذب باشه. به نظرم حتما آزمایش بدید و بعد به پزشک مراجعه کنید که اگر باردار نبودید بهتون آمپول بدن.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.