قرص دگزامتازون برای پریود

من یه سال هست که واسه بچه دوم تو اقدامم و نشده😐.دکتر رفتم سونو و ازمایش و عکس رنگی و اینا.هیچ مشکلی نداشتم.دکتر بهم قرص لتروزول داد و قرص دگزامتازون که پریود شدم مصرف کنم.واسه شوهرمم هم ازمایش نوشته هنوز نرفته.قرص دگزا واسه چیه؟کسی مصرف کرده؟

سلام عزیزم. دگزا متازون تا جایی ک من میدونم امپوله که میگنم دیگ تزریقش ممنوع شده چون بشدت ضرر داره

1 Likes

قرص دگزا برای چاقیم هست مخصوصن صورتشون پف میکنه :joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

دگزامتازون یا آنطور که رایج است دگزا، یکی از داروهایی است که در اشکال مختلف خود (شربت، قرص، قطره، آمپول، پماد و محلول ها) وجود دارد و یکی از پرکاربردترین داروهاست. دگزامتازون، قویترین دارو و یکی از طولانی اثرترین انواع کورتون است که در کنار انواع آنتی بیوتیک ها، داروی آشنای ما ایرانی هاست. همچنین این دارو از دسته کورتیکواستروئیدها (کورتون ها) است که داراری اثرات گسترده ای در قسمت های مختلف بدن هستند که این اثرات گسترده همانطور که می توانند در درمان طیف زیادی از بیماری ها مفید باشند، می توانند عوارض جانبی زیادی هم به جا بگذارند. درمان حمله آسم، درمان حساسیت شدید، کنترل التهاب در بیماری های روماتیسم ی و خودایمنی و کنترل صدها بیماری حاد و مزمن دیگر از جمله کاربردهای این داروهاست.

1 Likes

منم نمیدونم واسه چی دگزا داده.نمیدونم بخورم یا نه

عزیزم شما که مشکلی نداشتی همون لتروزول کافی بود برات این دگزا خیلی عوارض جانبی داره ممکنه اذیتت کنه اگه پریوداتم نامنظمه دوفاستون باید بخوری تا تخمک گذاریت منظم بشه و اینکه با دوز خیلی کم متفورمین .ویتامین Eهم تو تشکیل لقاح تاثیر داره کمک‌میکنه لقاح تشکیل بشه من این قرصا رو خوردم و در عرض یه ماه باردار شدم با دکترت درمیون بزار و تونستی اینارو مصرف کن البته با دکترت مشورت کن و بهش بگو.چون این دارو رو برای من یکی از بهترین دکترا تجویز کرد که متاسفانه برای نمونه بودنش رفت تهران به اونجا انتقالش دادن گفتن اونجا نیازش دارن.

ممنون عزیزم.پریودام منظمه.فقط یکی دو روز جابه جا میشه.

عزیزم بهتره با کارشناسان سامانه دکتر همراه تماس بگیرید و مشورت کنید.
از طریق تلفن ثابت می تونید با شماره 02170705010 تماس بگیرید

باشه عزیزم.ممنون

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

یکی دو روز مهم نیست پ .با یه پزشک مشورت کن گلم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.