قرص دوفاستون و کیست

سلام اگه میشه هرکدوم از خانمایی که این گپ رو میخونن جوابمو بدن ممنون میشم
من کیست ریز دارم و پریودای نامنظم دکتر رفتم و ایشون فقط برای من قرص دوفاستون تجویز کردن 10شب شبی 2تا
الان قطع کردم روز ششم هست که خونریزی دارم
معمولا پریودای خودم 3،4روز هستش
بعد من امروز کلا دیگه خونریزی نداشتم و اقدام کردم الان دوباره خونریزی دارم این یعنی نباید رابطه میداشتم؟ من معذرت میخوام اینجوری توضیح دادم واقعا نگرانم

سلام عزیزم
یعنی وقتی 10 شب خوردین و قطع کردین روز ششم پریودتون بود و خونریزی نداشتین؟
بعد روز هفتم خونریزی شروع شد؟

نه گلم یعنی من با امروز 7روز کامل خونریزی داشتم
چون پریودام 3،4روزه هستش الان این یهو 7روز خونریزی کامل یکم ترسوند منو گفتم شاید عیبی ایرادی داره

بعد من الان کیست ریز دارم دکترم فقط دوفاستون بهم داده
البته ازم پرسید میخوای حامله بشی یا نه که گفتم نه
الان 3ماهه دوفاستون میخورم
ولی الان قصد بارداری دارم
الان با وجود این کیست ریز من میتونم باردار بشم؟
ولی خب میدونم قبل اقدام باید دکتر برم چک کنم همه چیو

اگر قصد بارداری دارید باید مجدد به پزشک تون مراجعه کنید تا براتون دارو تجویز کنن
اون زمان برای همین پرسیدن ازتون
با وجود پلی کیستیک تخمدان هم میشه باردار شد عزیزم نگران نباشید فقط باید زیر نظر پزشک از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده کنید
دوفاستون باعث منظم شدن قاعدگی میشه ولی برای بالغ شدن فولیکول ها نیاز هست که دارو مصرف کنید

آهان الان فهمیدم
مشکلی نیست نگران نباشید بعضی مواقع پیش میاد که حجم خونریزی و یا مدتش کم و زیاد میشه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.