قرص دوفاسترون برای بارداری اقدام

سلام
وقتی قرص دوفاسترون میخوریم میتونیم نزدیکی داشته باشیم چون برای بارداری اقدام کردم ؟

سلام عزیزم
بله می تونید نزدیکی داشته باشید. دوفاستون برای تنظیم قاعدگی هست مشکلی نداره

ممنون مرسی

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم

بعد قرص لتروزول حتما باید وقتی پریود میشم بخورم یا چن روز بعد از خوب شدنم اشکال نداره؟

عزیزم شما باید طبق دستور پزشک تون از قرص های محرک تخمک گذاری استفاده کنید

مرسی از راهنماییتون

خواهش میکنم عزیزم
معمولا از روز پنجم سیکل باید به مدت 5 شب مصرف بشه. باز هم عرض میکنم عزیزم پزشک تون باید بگن چند تا و چه طور مصرف کنید.

اره پزشکم همینو گفته میخواستم مطمئن تر بشم بازم ممنون

1 Likes

ارررررره

دکتر من گفت از روز سوم پریودی تا پنج روز مصرف کنم.شاید چون خیلی سایز فولیکولم پایین بود اینجوری گفته

بله عزیزم برای افراد مختلف، متفاوته نوع درمان بستگی به نظر پزشک داره

خانوم حکیمی .درد دارم وسطای سیکلم هستم امکان دارع تخمکم فعال شده باشه و دارو‌اثر کرده باشن

نمیدونم عزیزم باید سونوگرافی انجام بدید، حانیه جان حال روحی تون بهتره الحمدلله؟

بله عزیزم خداروشکر خوبم.پیش مشاوره رفتم که میشه زن پسرعموم خیلی بهترشدم از وقتی با اون حرف زدم و همسرمم متوجه رفتار اشتباهش شد و اونم خیلی خوب شده

خداروشکر انشالا همیشه خوش باشید و دیگه به فکر راه های بد برای رهایی از مشکلات نباشید.

امیدوارم عزیزم.خیلی ممنون شما خیلی مهربون هستین عزیزم

خواهش میکنم عزیزم. نظر لطف شماست :pray:

فدات بشم .

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.