قرص دمیترون

سلام خوبین؟ من بعضی وقتا خیلی تهوع دارم مجبور میشم قرص دمیترون بخورم میخواستم ببینم این قرص باعث بالا رفتن هورمون پرولاکتین میشه چون بعد از مصرف قرص صبحش کمی سر درد میگیرم

سلام عزیزم

عوارضی که در صورت بروز نیاز به تماس فوری با پزشک دارند:
درد سینه، قرمزی، درد و سوزش در محل تزریق، تنگی نفس، خس خس سینه، تنفس کوتاه و سخت، بثورات جلدی، کهیر و خارش

عوارضی که به مرور و با تطبیق بدن با دارو از بین می روند ولی در صورت تداوم و یا شدت یافتن نیاز به توجه پزشکی دارند:
یبوست، اسهال، تب، سردرد، درد در ناحیه شکم و معده، سوزش، خارش، گیجی، خواب آلودگی، خشکی دهان، احساس سرما، خستگی و ضعف غیر معمول

من از بابت بالا رفتن پرولاکتینم ترسیدم چون تو مرحله ی اقدام به بارداری هستم میترسم پرولاکتینم بالا بره چون قبلا هم پرولاکتین بالا داشتم و درمان شده یه جایی خوندم که قرص های ضد تهوع باعث بالا رفتن پرولاکتین میشن به همین خاطر پرسیدم ازتون

عزیزم برای اطمینان می تونید از کارشناسان سامانه دکتر همراه سوال کنید
از طریق تلفن ثابت با شماره 02170701050 تماس بگیرید

ممنونم:rose::pray:

خواهش می کنم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.