قرص خوردم سقط کنم نشده الان 12 هفتم ایا بچم سالم؟؟؟

کسی نیست یه کمکی بهم کنه کسی تاحالا اینجوری شده

وا چرا طفلی میخواهی بندازی خدا خوش نمیاد این چه وضعش قربون کریمی خدا یکی که سال ها چشم انتظار خدا دامن شون سبز بشه از بچه یکی هم خدا رحم اش کرد داد میخواهد بندازه اش :thinking: استغفرالله

1 Likes

چرا این کارو کردی اخه

برای چی میخوایی سقط کنی؟؟فکر عواقبش هستی

ایشالا ک بچه چیزیش نشده باشه گناهه اینکارونکنین

شایدبچش مشکلی داشته بنده خدا زودقضاوت نکنین

عزیزم کار بسیار خطرناکی انجام دادید. بهتره الان به پزشک مراجعه کنید و سونوگرافی انجام بدید. خدایی نکرده ممکنه مشکل جدی براتون پیش بیاد. سریعا مراجعه کنید

3 Likes

شما باید زیر نظر دکتر سقط انجام بدی عزیزم عواقب بعدش جبران ناپذیره اگر خدایی نکرده مشکلی برای خودت پیش بیاد چی؟؟؟

1 Likes

چرا قرص های سقط به راحتی در دسترس قرار میگیره که هرکی دلش خواست استفاده میکنه ؟؟؟؟ :pensive::pensive::pensive:

عزیزم اگر بچه اش مشکلی داشته باید زیر نڟر دکتر سقط کنه کسی ام که زیر نظر دکتر اینکار میکنه دیگه نباید نگران باشه و استرس داشته باشه

نمی دونم والا :thinking:

به نظر من داروخونه به هیچ وحه بدون تجویز دکتر نباید این قرصارو دراختیار بانوان قرار بده. یکی از دوستان خودم اینکار کرد به مشکل جدی خورد مجبور شد بره غیر قانونی کورتاژ کنه زدن رحمش داغون کردن دیگه حسرت مادرشدن رو باید به دوش بکشه

من نمیدونم چطور بعضیا دلشون میاد بچه سالمشونو سقط کنن بعد ماها توحسرت یه بچه بسوزیم :pensive::pensive::pensive:خدایا حکمتتو شکر

4 Likes

متاسفانه منم دیدم خیلی راحت این قرصو میخرن

1 Likes

مقصر،خودمونیم ذاتا انسانهای ناشکری هستیم اگر بده میگیم چرا داده نمیخوامش اگرم نده میگیم خدا بی رحمه چرا من باید طعم مادرنشدن بچشم. کلا خدا وسط بنده هاش بدجور گیر افتاده

2 Likes

اگه خدایی نکرد مشکل داشته باشه بچه زیر نظر دکتر باشه دیکه نیاز ناراحتی استرس افتادن یا نیافتدن نداره دکتر خودشون کار خودش بلد نیاز نیسته از ما ها بپرس درست …بچه ۱۲ هفته الان این دیگه بزرگ شد چه جوری ولادت میاد این کاربکنید قرص بخوری نمی ترسی خدا قهر ش بگیر خدایی نکرد خودت هم با اون چیریت بشه

1 Likes

حتی منم شنیدم میگن بدون نسخه دکتر آمپول هم میدن بهشون تا این اندازه

عزیز خاله شوهرمن بعد ۱۳سال حامله شد…البته یه دختر ویه پسر داره…بهش گفته بود سونو که بچت مشکل داره اینم گف میترسم برم بیمارستان خیلی ادمو اذیت میکنن تو خونه باهمین قرصا انداختش

واسه همین گفتم شاید مشکل داشته

خودت ناراحت نکن عزیزم خدایی توهم بزرگ ان شاالله خیلی زود دامنه سبز بشه از بچه گلم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.