قرص جلوگیری و تاثیر بر جنسیت جنین

سلام دوستان کیا قرص جلوگیری خوردن و بلافاصله بعدقطع قرص باردار شدن جنسیت جنینشون چیه من تواقدامم و دوماه قرص جلوگیری خوردم چون کیست داشتم الان رفع شده میخوام باردار شم دلم شدید دختر میخواد میخوام ببینم درصد تاثیرش رو دختر پسر چقدره

چرا کسی نمیاد🙄بیایید دیگه

من اومدم
اما نميدونم والا ربطي داره اصلا؟؟؟
اگه ببينيد نزديك تخمك گذاري اقدام كردين يا نه

مرسی عزیزم اومدی:heart_eyes: ذوق کردم :slight_smile:
تازه لتروزول رو شروع کردم دیشب خوردم تا پنج روز باید بخورم بعدهفتمین روز اقدام داشته باشم تا چند روز روز تخمک گذاریمو نمیدونم پریودام اینطوریه که ۱۵ این ماه شدم یا ۱۵ ماه دیگه میشم یا نهایت ۱۴ میشم امایه امپول ازادسازی تخمک هم گرفتم که قرص تموم شد بزنم تاتخمک ازاد بشه شما چی نی نی دارید

1 Likes

ببين همين سايت به ماشين حساب تخمك گذاري داره خيلي بهت كمك ميكنه قشنگ ميگه كه چه روزي اقدام كني احتمال دختر شدن بيشتره
آره گلم به لطف خدا باردارم ولي جنسيتش رو نميدونم هنوز
ايشالا كه شما هم همين ماه ني ني مياد توي دلت😍

سلام عزیزم
قرص جلوگیری هیچ ربطی به جنسیت نداره
شما اگر جنسیت خاصی مد نظر دارید باید از روش های تغذیه و نزدیکی در زمان های خاص و شست شوی واژن استفاده کنید
البته هیچ چیزی صد در صد نیست اما با این روش ها شانس تون بیشتر میشه

وای عزززیز دلم مبارکت باشه ایشالله یه نی نی سالم و با جنسیتی ‌که دوست داری خدا بهت بده چند وقت بود تو اقدام بودی؟ من یه پسر ده ساله دارم از اذدواج اولمه تا ۷سال پیشم بود ازم گرفتنش الان پنج ساله اذدواج کردم اقدام کردم باردار بودم یه دختر اما قندشدید بارداری گرفتم به دنیا اومد اما کبود کبود فوت کرد نموند انگار خدا بچه هامو ازم دور میکنه اونم با قرص لتروزول خوردم که همون بار اولم گرفته بود الان دیگه افسردگی شدید گرفتم بعد از اون خیلی بهم ریختم فقط دنبال اینن پسرمو بهم بدن اما نمیشه قاضی دعوام کرد مثل دیوونه ها شدم به خدا الانم همه میگن بابا یه بچه بیاریددرست میشه حالا هم ‌کارم شده استرس فقط هم چون دخترمو دیدم ومرد دوست دارم دختر داشته باشم :disappointed:

دختر عموم رفت زیر نظر رژیم و رعایت کرد و با سرکه میشست دختر میخواست بچش پسر شده اما شکلش و موهاش بلند حرکاتش همه مثل دختراست :joy::joy::joy:

2 Likes

:joy::joy::joy:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.