قرص اوومید۵۰ ( کلومیفن )

سلام دوستان
میدونید دوره ی پریودی بعد از مصرف قرص اوومید چند روزه میشه؟ ۲۸ روزه یا بیشتر؟ یا اصلا مشخص نمیکنه چه روزی اتفاق میوفته؟ ( باتوجه به اینکه من قاعدگیم نامنظمه )

مشخص نمیشه عزیزم

ممنونم :hibiscus:
من دوره ام رو برحسب مصرف این قرص ۲۸ روزه درنظر گرفتم، امروز روز ۲۸ هست، بنظرتون میتونم از فردا پس فردا برم بتا بدم یا نه بازم صبر کنم؟

دوره قبل تون چند روزه بود؟

من دوره ی قبل قرص جلوگیری مصرف کرده بودم برای همین دوره ام کلا به هم ریخت
و تعداد روز های پریودی ام خیلی بیشتر از قبل طول کشید، سه روز لک داشتم و ۹ روز پریود
ولی در کل
۱۸ فروردین شروع شد تا ۱۶ اردیبهشت که پریود بعدیم بود (۲۸ یا ۲۹ روز حدودا)

عزیزم می تونید از این ماشین حساب برای محاسبه طول دوره قاعدگی تون استفاده کنید
https://farzand.net/menstrual-cycle-length-calculator

متشکرم :hibiscus:

خواهش میکنم عزیزم

منم الان سه دوره هست که استفاده میکنم .دوره ی اول بیست و هفت روزه بود ،دوره دوم بیست و پنج روزه و دوره ی سوم هم نمیدونم امروز که روز بیست و شش ام هست و منتظرم که ببینم پریود میشم یا نه ولی درد زیر شکم و ترشح سفید دارم.

انشالا که نتیجه بگیرید این بار
به ما هم خبر یدید لطفا :blush:

خانم حکیمی عزیز این ماشین حساب دوره ی قاعدگیمو از ۲۸ روز تا ۳۱ روز تخمین زد
امروز روز ۳۲ میشد که نشدم ، رفتم ازمایش دادم…
بنظرتون زود نبود که ازمایش بدم ؟
البته وقتی خواست ازم ازمایش بگیره گفت چند روز عقب انداختی، من براساس یه دوره ی ۲۸-۲۹ روزه بهش جواب دادم گفتم ۴ روزه حدودا

@hakimi

چیشدجواب ازمایش

هیچی نشد :neutral_face::woman_facepalming:t2::sweat_smile:

نه عزیزم زود نبوده چون یک دو روز قبل از موعد هم میشه آزمایش داد

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.