قرص اورژانسی

کیا تجربه استفاده از قرص اورژانسی رو دارن؟
چه قرصی خوبه استفاده کنیم؟
چقدر بعد از نزدیکی وقت داریم از قرص اورژانسی استفاده کنیم؟
تو دوران شیردهی می شه از قرص اورژانسی استفاده کرد؟
این قرص ها چقدر قابل اعتمادن؟

در اینجا لطفا هر کسی هر تجربه ای در مورد قرص های اورژانسی داره بگه.

سلام من به شخصه این قرص رواصلاقابل اعتمادنمیدونم خرداد96من ازین قرص استفاده کردم والان نوزاد2ماهه دارم…البته قبل ازاین چند باری استفاده کرده بودم وعده ای می گوید استفاده مکرر آن سبب می شود که این قرص عمل نکند…درهرصورت ازروش مطمئن تری پیشگیری کنید بهتره بنظرم.موفق باشید…

می گن کلا سالی یکی دو بار استفاده کنید

1 Likes

با توجه به اینکه با قرص اورژانسی باردار شدید مشکلی برای بارداری و فرزندتون پیش نیومد؟

نه خداروشکرهمچی سالم وخوب پیش رفت…ازعوارض دیگه قرص های اورژانسی اینه که به شدت کمردردودل درد شدید درنزدیک پریودی پیش میاد

خدا رو شکر، خدا حفظش کنه براتون :pray:
قرص های اورژانسی باعث به هم خوردن نظم قاعدگی هم می شه و برخی از خانم ها دچار تاخیر در قاعدگی می شن و استرس می گیرن که نکنه باردار هستن و همین استرس هم بیشتر باعث اختلال هورمونی می شه

ممنون سلامت باشین

1 Likes

قرص اورژانسی واسه یکی دوبار در سال استفاده بشه ولی خیلی عوارض داره واسه من حساسیت گرفتم مشکلات دیر یا زود شدن قاعدگی داشتم بعدش ولی واسه موقع که نمی خوای باردار بشی یهو نزدیکی پرخطر داشتی خوبه .ولی روش جلوگیری تغییر بدی بهتر

1 Likes

سلام ببخشید من یک قرص۷۵ اورژانسی خوردم و بعدش یادم رفت که ۱۲ساعت بعد دوز بعدی رو مصرف کنم اما چند روز بعد مصرفش پریود شم و چند روزی ادامه داشت اما پریود بعدیم از تاریخش گذشته میخواستم بدونم که طبیعیه؟

سلام اره منم سوال داشتم درباره همین قرص ها:من ی رابطه محافظت نشده داشتم که قرص آوسیز 1.5 خوردم بعد از هفت روز پریود شدم ولی خیلی میزان خونریزی کم بود تا 4 یا 5 روز ،آیا احتمال بارداری است؟و تاریخ پریودی بعدی من از کی حساب میشود؟الان یک هفته مونده ب پریودی بعدی ولی حس میکنم شکمم بزرگ شده،تپش قلب دارم و خیلی گرسنه میشم،اصلا نم علایم پریودی ندارم ،! لطفا راهنمایی کنید خیلی نگرانم ممنون

میشه راهنمایی کنید ،من قرص اورژانسی خوردم خونریزی مبندنمیاد:cry::cry::cry:

چند روزه خوردي؟
اورژانسي بين ٣ تا ١٠ روز بعد پريود ميشي

به نظرم حامله ای

من هم یکبار از قرص اوژانسی استفاده کردم ولی عمل نکرد وحامله شدم.کلی هم از دکتر وغیره منو دعوا کردن که چرا مواظب نبودم .آخه بجه شیر خوار داشتم که اینجوری شد.خیلی اذیت شدم کاملا از نظر روحی خودمو باخته بودم.بااین حال کلی هم دعوام کردن.آخه اون موقع میگفتن بچه نیارید.حالا تبلیغ میگنن بچه بیارید…

منم همینطور خوردم عمل نکرد باردار شدم بعد سقط شد

خیلی قرصِ بدیِ من یکی که دیگه هرگز استفاده نمیکنم . ۱۵ تیر خوردم الان حدود چهل روز گذشته اما پریود نشدم. آزمایش هم دادم حامله نیستم :persevere::pensive: انقدر ناراحتم و غصه میخورم که حد نداره

من چهل روز از خودنش گذشته ولی پریود نشدم دکتر بهم دوفاستون داد ۱۶ تا روزی دوتا خوردم اما فایده نداشت. الان سه روزه از دوفاستون خوردنم میگذره باید برم بررسی بشم. تا حالا همیشه منظم بودم و هرگز کیست و تنبلی و … نداشتم

بارداری :heart_eyes:

من یه ۲۰ باری قرص اورژانسی خوردم متاسفانه تنبلی تخمدان گرفتم

رفتی دکتر بهت گفت که بخاطر قرص اورژانسی بوده
؟؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.