قرص اورژانسی مطمئنه؟

سلام،من در روز چهارم از قاعدگی البته قاعدگی کمی دارم رابطه محافظت نشده داشتم و سریع قرص اورژانسی مصرف کردم آیا واقعن از بارداری جلوگیری می‌کنه یا خطا هم دارد و بعد مصرف قرص کلا خونریزی ماهانه ام قطع شد.

1 Likes

سلام دوست عزیز…والامن نمیخام نگرانت کنم بدن هرکسی متفاوته اما برای من که عمل نکرد بااینکه 12ساعت بعد رابطه خوزدم انشالله براشماعمل کنه

سلام گلم منم در جا بعد از رابطه خوردم ولی اثر نداشت من حامله شدم ولی من دقیقا روز تخمک گذاریم بود

سلام عزیزم
همون طور که دوستان فرمودن احتمال داره با وجود مصرف قرص بارداری رخ بده. چون هر روشی درصدی خطا داره
تا موعد قاعدگی تون صبر کنید اگر پریود نشدید باید آزمایش خون بدید. اگر منفی بود به پزشک مراجعه کنید تا در صورت نیاز براتون آمپول تجویز کنه
اگر اصلا قصد بارداری ندارید از یک روش مطمئن برای جلوگیری استفاده کنید. قرص اورژانسی خیلی مضره برای بدن و فقط سالی دو یا سه بار مجازید مصرف کنید.

مگه تو قاعدگی هم میشه رابطه داشت ؟؟؟:thinking::thinking:

2 Likes

اگه خونریزی داشتین که باردار نمیشید توی دوران قاعدگی باردار نمیشید

عزیزم حتما باید تخمک داشته باشی که باردار بشی

1 Likes

میتونم بپرسم چند سالتونه ؟؟

دقیقا نباید بیفته حالا من کاری به قضیه شرعیش ندارم .اما دهانه رحم بازه مستعد عفونته .انشالله که مشکلی براتون پیش نیاد .روز ۴ هم‌احتمال حاملگی خیلی کمه

1 Likes

اتفاق افتاده حتما باید میشده اونو من مشکلی ندارم مسئله شخصی خودتونه
کلی پرسیدم

2 Likes

سلام عزیزم
بله بارداری رفع شده اما قاعدگی تون به هم ریخته، لطفا از یک روش جلوگیری استفاده کنید تا مجبور به استفاده از قرص اورژانسی نشید

خیلی ممنونم خانم حکیمی.:heartpulse::heartpulse:

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

سلام ، من ۲۸دی ماه پریود شدم و سوم بهمن رابطه محافظت نشده داشتم که در روز چهار پریودی ام بود که بلافاصله قرص اورژانسی خوردم و عادت ماهانه ام قطع شد و دوباره ب فاصله چند روز بعد از مصرف قرص در تاریخ ۶بهمن پریود شدم حالا در ۶اسفند باید پریود بشم طبق آخرین عادتم ،ولی تا الان نشدم آیا حامله ام ؟؟؟؟یا بخاطر عوارض قرص است ؟لازم بذکر است که چند روزی است درد زیر شکم و پاها رو دارم؟!

سلام عزیزم
اصلا نیازی به خوردن قرص نبوده چون با تخمک گذاری خیلی فاصله داشتین
نه حامله نیستید این تاخیر از عوارض قرصه
البته اگر بعد از خوردن قرص اورژانسی باز هم رابطه داشتید ممکنه باردار باشید
برای اطمینان از بارداری باید دو سه روز دیگه آزمایش خون بدید
انشالا که منفیه
اگر منفی بود کاری انجام ندید فقط منتظر باشید تا پریود بشید
برای جلوگیری هم از یک روش خوب و مطمئن استفاده کنید
شما فقط سالی دو بار نهایت سه بار مجاز هستید از قرص اورژانسی استفاده کنید
توی یک ماه هم فقط یک بار مجاز هستید استفاده کنید
توی دوران قاعدگی نزدیکی نکنید چون باعث مشکل برای شما میشه

دو بار رابطه داشتم طی این مدت ولی با استفاده از کاندوم بوده،،
بازم از شما تشکر میکنم خانم حکیمی.

روز زن را هم ب شما تبریک میگم، روزتون مبارک.

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
اگر پریود نشدین آزمایش بدین حتما
ممنونم روز شما هم مبارک باشه :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.