قرص اورژانسی لونژیل

سلام و خسته نباشید ببخشید من توی روز یازدهم سیکلم نزدیکی مشکوک داشتم دو ساعت بعدش دوتا قرص اورژانسی لونژیل 0/۷۵ میلی گرم رو همزمان خوردم اما تا امروز که روز بیست و هشتم سیکلم هست هنوز پریود نشدم. دلیلش چیه؟ من همیشه سرموقع هم پریود میشم و سیکلم ۲۸ روزه است

ممنونم از فرصتی که میزارین

سلام عزیزم
اختلال در قاعدگی یکی از عوارض مصرف قرص های اورژانسی هست. متاسفانه باعث تاخیر و نامنظمی قاعدگی میشه. چند روز دیگه آزمایش بتا بدید اگر باردار نبودید به پزشک مراجعه کنید تا براتون داروی مناسب رو تجویز کنن. احتمال بارداری بسیار کمه فقط برای اطمینان باید انجام بدید.

امروز یک هفته هم از موعد پریودم گذشته اما هنوزپریود نشدم رفتم دکتر و آزمایش دادم حامله نیستم. دکترم گفت تا شنبه صبر کن اگه پریود نشدی دوفاستون برات نوشتم تو دفترچه بگیر بخور بعد که تموم شد میشی اگه نشدی دوباره بیا بررسی بشی. :pensive: آخه چرا نمیشم

نکنه حالا حالاها پریودم منظم نشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.