قرص ال دی برای تنظیم عادت ماهانه!

سلام روزتون بخیر :blush: برای منظم شدن پریود و رفع لکه بینی بین دو سیکل باید چند دوره ال دی بخورم ضمن اینکه نه مشکل هورمون دارم نه کیست؟

دکترت چي گفته؟ سرخود که قرص نميخورن

دکتر میگه مشکلی نداری :cry:ولی من پریودم که تموم میشه 4روز دیگه لکه و خونریزی دارم تا 10 روز
واقعا خسته شدم
چند ماهم هست اقدام به بارداری کردم
لکه بینی دارم و نمیشه:cry::cry:

سلام عزیزم
باید به پزشک مراجعه کنید تا علت لکه بینی و بی نظمی مشخص بشه تا داروی مناسبی رو دریافت کنید.

شما دکتر خوب در کرج و تهران میشناسید؟

علت مشخص شد. در زمان اقدام این بی نظمی و لکه بینی طبیعیه. استرس نداشته باشید چون علت اصلی استرس هست. اگر پزشک دارویی تجویز نکردن یعنی نیازی نبوده. پس سرخود چیزی مصرف نکنید

1 Likes

چشم ولی واقعا خسته شدم.
مامیار عزیز شما میدونید برای این مشکلم چه روزی باید آزمایش هورمون بدم؟یا سونو

آزمایشات هورمونی را روز سوم پریود انجام بدید. برای سونوگرافی طول سیکل هاتون را بدست بیارید و زمان تخمک گذاری را محاسبه کنید، یک الی دو روز قبل از تخمک گذاری برای سونوگرافی اقدام کنید.

به خاطر همین ازتون خواستم دکتر خوب بهم معرفی کنید چون دکتر من ازمایش هورمونی برای من نوشت ولی به من نگفت در چه روزی انجام بشه من دو ماه پیش روز 17پریودی ازمایش کامل هورمون دادم و آزمایش سونو هم همینطور

عزیزم توی دسته بندی پیش از بارداری بگردید دوستان گپ های مختلفی در این مورد ساختن. مثلا نوشته دکتر زنان و زایمان خوب در کرج

1 Likes

تشکر از راهنماییتون

خواهش میکنم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.