قرص ال دى و نحوه مصرف

سلام خانم حكيمى عزيز من ٢٧ رمضون تاريخ پريودم بودا خواستم برم زيارت واسه همين چندروز ميخواستم عقب بيفته پريوديم از ٢١ رمضون قرص ال دى شروع كردم تا چنددونه بايد ادامه بدم ضررش كمتر باشه و اينكه اگه توو اين چندروز نزديكى بدون پيشگيرى داشته باشم احتمال باردارى وجود داره يا خير؟!

نزدیکی رو باید با جلوگیری انجام بدید چون از اول سیکلتون قرص نخوردید و جلوی بارداری رو نمیگیره

اما تعداد قرص خوردن رو خود خانم حکیمی جواب بدن من اطلاع ندارم :slight_smile:

2 Likes

تیام جان اگر به قصد جلوگیری مصرف بشه باید از اول سیکل قائدگی باشه؟

سلام عزیزم
باید وقتی مسافرت تون تموم شد قرص رو قطع کنید
زیارت تون قبول باشه
همون طور که تیام جان فرمودن برای جلوگیری باید از کاندوم استفاده کنید چون ال دی و کلا قرص های جلوگیری باید یک ماه مرتب استفاده بشه تا برای جلوگیری موثر باشه

1 Likes

بله عزیزم باید از اول سیکل استفاده بشه
قبلا توصیه می شد از روز پنجم سیکل اما الان میگن از اول

ممنون عزیزم😍

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

سلام بله عزیزم از روز اول سیکل :slight_smile:

ممنون عزیزم😙

1 Likes

خواهش میکنم :heart:

ممنون خانم حکیمی عزیز

1 Likes

ممنون از لطفتون :ribbon::bouquet:

1 Likes

سلام خانم حکیمی عزیز من پریودم معمولا منظم و بین ۲۴-۲۷ روز متغیر بوده الان که یه هفته پریودم رو با قرص عقب انداختم محض خاتر زیارت زمان تخمک گذاریم هم تغییر میکنه آخه میخوام اقدام کنم مشکل نداره این ماه برم اقدام ؟!تاریخ تخمکگذاریمو چطوری تعیین کنم ۱۷ خرداد اخر شب پریودیم شروع شد اگه خدا بخواد برا جنسیت پسر بخوام برم اقدام از کی باید شروع کنم ؟! یه دنیا ممنون میشم راهنماییم کنین :bouquet:

سلام عزیزم
لطفا در گپ جدید بپرسید

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.