قرص ال دى و اورژانسى

سلام دوستان لطفا راهنماييم كنيد من و نامزدم با هم رابطه داشتيم و منى رو ريخت روى واژنم بعد ٣دقيقه پاك كردم و بعد ٢٠دقيقه كامل شستم من باكره هستم و اصلا دخول نداشتيم به خاطر استرس بعد٢ساعت ٤تا قرص ال دى مصرف كردم و بعد ١٢ ساعت ٤تا ديگه خوردم آيا احتمال باردارى هست؟و اينكه قرص اورژانسى بخورم مشكلى پيش نمياد هنوز ٢٠ساعت از رابطه نگذشته لطفا جواب بدين

1 Likes

سلام عزیزم
شما به اندازه کافی از ال دی استفاده کردید دیگه نیازی به مصرف قرص اورژانسی نیست
احتمال بارداری خیلی کمه نگران نباشید

اگر از زمان تخمک گذاری تون گذشته دیگه نباید نگران باشید

ميترسم خيلى شايد ترسم بى دليل باشه ولى اگه مصرف كنم بهتر نيست؟

١٥روز مونده به عادت ماهيانه ام

نه عزیزم استفاده نکنید چون خطر داره، شما از دوز مناسب استفاده کردید. نباید بیشتر از این هورمون وارد بدن تون بشه. در سال شما فقط دوبار مجاز هستید از قرص اورژانسی استفاده کنید. در یک زمان اصلا درست نیست دو بار از قرص اورژانسی استفاده کنید.

من از قرص اورژانسى استفاده نكردم ال دى مصرف كردم عزيزم

این هم یک روش اورژانسی هست عزیزم
چون دخول نداشتید احتمال بارداری خیلی کمه، برای جلوگیری هم که از ال دی استفاده کردید. فعلا کار دیگه ای لازم نیست انجام بدید باید صبر کنید تا موعد قاعدگی تون، اگر پریود نشدید باید آزمایش خون بدید. اگر باردار نبودید تاخیر در قاعدگی تونن به خاطر مصرف ال دی هست نگران نشید. چون حجم زیادی هورمون وارد بدن تون شده احتمال داره پریودتون به هم بریزه

خيلى ممنون عزيزم يعنى ديگه ال دى هم استفاده نكنم

خواهش می کنم عزیزم
بله کافیه دیگه نیازی نیست چیزی مصرف کنید
فراموش نکنید که از یک روش جلوگیری مطمئن استفاده کنید تا دیگه نیازی نباشه از قرص اورژانسی استفاده کنید

خيلى ممنون :pray:

1 Likes

سلام ببخشيد دوباره مزاحم شدم ،من ديشب اول يه قرص خوردم نميدونستم بعد از ٢ساعت ٣تا ديگه هم خوردم و روز بعد درست سر ساعتى كه ٣تا قرص رو خورده بودم كه ميشد ١٢ ساعت ٤تا قرص ديگه خوردم به نظرتون مشكلى هست

دوستان كسى هست جواب بده

جسارتا علاقه داری به قرص خوردن؟!؟ :flushed::flushed::flushed::flushed:

خب استرس دارم يعنى نخورم

خانوم حکیمی خیلی قشنگ جواب دادن
حالا شما اگه دوست داری بخوری بخور
کسی جلوتو نگرفته
ولی اگه میپرسی و جواب میدن و باز کار خودتو می کنی
خوب چه کاریه نپرس عزیز دل :slight_smile:

و اگر هم اینقدر استرس داشتی
خیلی عذر می خوام
چرا عاقل کند کاری …

ببخشيد عزيزم چون اول يه قرص خوردم و بعد از ٢ ساعت ٣تا ديگه پرسيدم يادم رفته بود بهشون بگم

خوب حالا دیگه نخور
اسمارتیس نیست که :joy::joy::joy:

2 Likes

اولين بار و آخرين بارمه😢

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.