قد وزن بیاین نظر بدین

بچها وزن ۵۴ با قد۱۶۲ خوبه یا ن

5 Likes

خوبه:ok_hand:

1 Likes

خوبه

2 Likes

باسنشم خوبع با سینه هم ۷۰ نظرتون چیه

1 Likes

:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Likes

بیا پی وی ببینم نطرم چیه:joy::joy::joy:

1 Likes

مورد پسند واقع شدی :sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

1 Likes

عالی

1 Likes

خوبه

1 Likes

:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

1 Likes

:rose::rose::rose::rose::rose::relieved:

1 Likes

خوبه:blush:

1 Likes

اگر شوهرم اذیت نمیکرد خیلی بهتر میشدم…خیلی میترسه ازم تعریف کنه نمیدونم ب چشمش نمیاد یا اینکه ب قصد نمیگه…بدنم خییییلی کم موعه موهاشم بوره اصلا بغیر از دستمو پام جای خصوصی موهای بدنمو نمیزنم مثلا اینجا میگن رونم و همه جامو میزنم یا هرماه میرن اپلاسیون…من ۳ساله موهای صورتمو اصلاح نکردم…برام عجیبه ک تعریفمو نمیکنه…چ فایده وقتی ب چشمش نمیاد…گفتم قد وزن بگم ببینم من بدم یا اون غیرطبیعیه…

1 Likes

:relieved::relieved::pensive::pensive::pensive::pensive:

1 Likes

عالی

1 Likes

بعضی از مردا اینجوری هستن عزیزم
یکی از دوستام باسنش خیییلی خوش فرمه بهش گفتم حتما شوهرت حسابی دوست داره و ازش تعریف میکنه
گفت نه بابا عین خیالشم نیست

1 Likes

خودت حال کن بابا
خوش به سعادتت

1 Likes

چقدر بد زن خیلی نیاز ب توجه و تعریف داره…البته روزی دو بارم شده ک رابطه داشته باشیم ولی هیچی نمیگه ک مثلا خوشش میاد یا ن

2 Likes

بعضی وقتا خیلی کم پیش میاد ک موقع رابطه میگه

1 Likes

خب همینن دیگه
بیشتر موقع رابطه تعریف میکنن
حساس نباش

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.