قبل از بارداري ذخيره تخمدانم كم

سلام.من 24سالمه قصد بارداري دارم دكتر گفته كه ذخيره تخمدانم كمه.زودبايد اقدام كنم.خواستم بدونم امكانش هست كه به صورت طبيعي باردار نشم؟

سلام عزیزم
مهم ترین چیز برای باردار شدن نداشتن استرس هست. اگر بتونید استرس رو از خودتون دور کنید به امید خدا به صورت طبیعی باردار میشید. اما اگر هم نشد مشکلی نیست با استفاده از داروهای محرک تخمک گذاری می تونید باردار بشید. به جای این که نگران این مسائل باشید بهتره که به تغذیه و ورزش تون برسید و آرامش داشته باشید. انشالا به زودی نتیجه می گیرید.

سلام عزيزم منم ذخيره تخمدانم كم بود چند دوره دارو محرك باردارى استفاده كردم فايده نداشت تقريبا يه سال شد ، بعد چندسرى اي يو اي كردم كلا نااميد شده بودم ولي اي يو اي اخر مثبت شد ، عزيزم هرچى دكتر ميگه انجام بده اصلا نزار به مرور زمان فقط درمان
من يه سال الكى درمانمو عقب انداختم ك طبيعى باردار ميشم يا هزارتا منبع غذايى برا تخمك استفاده كردم ولى هيچ كدومش فايده نداشت ازمايش ك دادم دوباره كمترم شده بود
توكلت به خدا باشه

1 Likes

من12شنيدمivf

ها راستی همشهری بودي!

1 Likes

اره عزيزم بعد از سه سال اين سرى اخر كيس اي وي اف بودم ivf اصلا هم همسرم راضى نبود

ميشه بدونم ذخيره تخمدانتون چند بود؟

ممنونم:pray:t2::pray:t2:

والا الان برگه ازمايشم نيست ولى دكتر گفت از اون عدد رنجش خيلى خيلى پايينتره سرى گفت بايد iui كنى وقتت الكي تلف ميشه خداراشكر فقط به دكتر اعتماد كن
در ضمن عزيزم يه متخصص خوب برو
خيليا ميگذرن فقط ميگن با دارو باردار ميشى كه برا من اتفاق افتاد دكترمو ك عوض كردم كلى حرف زد گفت واسه شمايي ك ذخيره تخمدانتون كمه هر ماهش هم دير انصافا هم درست ميگفت

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم موفق باشید :rose:

برای این که ایموجی ها به شکل حروف نباشن باید از کلمه قبلیشون فاصله داشته باشن. :blush:

1 Likes

دكتر بهم گفته فقط زود اقدام كن.

ازمايشهاى ديگتون مشكل نداره ؟
دارو محرك تخمك گذارى نداد
اره حتما زود اقدام كن ان شالله ك طبيعى باردار ميشى

نه چيزي نداد فقط گفته كه برو اقدام كن چون طولاني تر بشه كمتر ميشه.
همه چيز آزمايشم خوبه خوب بود.خودشم يلحظه جا خورد با تعجب گفت ذخيره ي تخمدانت كمه.حتي دليلشم نميدونست.من خيلي ترسيدم كل اميدمو از دست دادم :pensive:

ميگم اين آزمايشا نبايد تو زمان خاصي انجام بشه؟يا هرزمان كه انجام بشه فرقي نميكنه؟

سلام عزیزم یه سوال هزینه ivf یا ای یو ای چقدره؟

خب خداراشكر مشكل ديگه اى نيست
اره عزيزم زودتر اقدام كنين منم ٢٤ بودم اين ازمايش رو دادم دكتر منم تعجب كرد اخه سن كه بالا باشه ذخيره كم ميشه
والا من دو بار ازمايش رو انجام دادم يادم نيست كى بود ولى وقتى فهميدم گريه كردم :cry:
ولي اميدتو از دست نده استرس هم نداشته باش عزيزم توكل به خدا
نگران نباش همه مثل هم نيستن ان شالله ك شما همين ماه باردار ميشى

Iui برا من هر ماه ٦٠٠ در ميومد
من داروهارو خارجى ميخريدم كلا با سونو و تزريق و ازمايش ها همه ٦٠٠
Ivf دكتر گفت دوروبر ٦تا ٧ميليون حساب كنم

ممنونم عزیزم
خدا به همه بچه سالم و صالح بده هر چه زودتر🙏

1 Likes

قربونت عزيزم
ان شالله خدا به همه چشم انتظارا فرزند سالم و صالح بده :sparkling_heart:

2 Likes

ممنون عزيزم از دعاي قشنگت :cherry_blossom::heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.