فیبروم یا میوم در بارداری

سلام دوستان کسی بوده تو بارداری فیبروم یاهمون میوم داشته باشه؟ من هفته ۸ هستم تازه فهمیدم دوتا فیبروم خارج رحمی دارم ک بزرگ هم هستن ۵۶ میل و ۳۴ میل. دکتر گف فقط شانست این بوده ک بیرون رحمن. ولی درطول بارداری احتمالا بزرگ میشن و ممکنه ب بچه فشار بیارن. خیلی نگرانم. تو روخدا یکی بیاد یه چیزی بگه

1 Likes

میوم ساب سروزال که همون خارج رحمی یعنی روی دیواره خارجیه رحمه معمولا خطرناک نیست فقط گاهی باعث درد میشه

منم داشتم هنوزم دارم الان هفت هشت ساله اندازش ۱۴ میل،تغییر نکرده،به ندرت پیش میاد تو بارداری رشد کنه نگران نباش اونایی که داخل رحمن باعث زایمان زودرس میشه

شما تو بارداری هم داشتی؟ مشکلی پیش نیورد؟ مال من هردوش پایین رحم هم هستن. یکیش جلو یکیش پشت

1 Likes

بله من چند ساله دارم و باهاش باردار شدم و مشکلی نبوده البته کوچیک بود ۱۴mm ، قسمت قدامی یعنی جلوی رحمم،
ولی به نظر من استراحت نسبی داشته باش اواخرشم استراحت مطلق،یکی از دکتران می‌گفت با اینکه بیرونیها خطری ندارن بازم احتیاط شرط عقله که مراقب باشی،چیز سنگین برندار و نذار به شکمت ضربه بخوره

مال من بزرگن:pensive::pensive::pensive:

میترسم ب بچه فشار بیاره نزاره خوب رشد کنه

خارج رحم باشه مشکلی پیش نمیاد.نگران نباش.
منم دارم.

چون از بیرونه به بچه فشار نمیاره،به دکترت بگو شاید بهت شیاف و آمپول بده ،اینا باعث میشه جفت رو سفت می‌کنه و از زایمان زودرس جلوگیری میکنه،خودتم نزدیکی نداشته باش چون میگی پایین رحمته،تا میتونی استراحت کن،ایشالا به خیر و خوشی تموم میشه

شیاف داده استفاده میکنم هرشب. آمپول پروژسترون ۵۰ هم داده ولی هنوز استفاده نکردم. میترسم اخه تو نت خوندم عوارض داره. بعدم فیبروم با استروژن و پروژسترون بزرگ میشه این امپول و قرص هم همینن. میترسمم فیبروما رو بدتر بزرگ کنن

شما الان بارداری؟ سایزش بزرگه؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.