فک کنم تا اخر عمر حق اعتراض به هیچی رو ندارم 😔💔

منو نامزدم کارمون داشت به جدایی میرسید برای نگرانیایه پیش از حد من کنترل کردنم وعصبی شدنام و هر شب دعوا کردنام ولی با وساتت خانوادش آشتی کردیم ولی خیلی سرده :pensive:تو ۲۴ ساعت حتی ۱۰ دیقم ن باهام خرف میزنه ن چت میکنه ن حتی دلش میخواد همو ببینیم قبلا تا ساعت ۱_۲ بیرون بود بهم خبر میداد تا نگران نشم الان هر کاری میکنم نمیگه منم از استرس داغون میشم:pensive: هر اتفاقی تو خانوادش پیش بیاد باید از خواهرش بشنوم خودش دیگ هیچی بهم نمیگه اصلا انگار بودو نبودم براش مهم نی اینه یه روح شدم براش خیلیم ادم صبوری بودا مقصر خودم بودم الان نمیدونم چکار کنم نمیدونم مثله قبل میشه یا ن دیگ تا اخر عمر باید بهش بگم چشم و حق اعتراض ندارم :pensive:۱۰ روزه اشتی کردیم ولی رفتارش خیلی بده میشه شما نظرتونو بگید:pensive::broken_heart:

4 Likes

همه چیز با زمان خوب میشه
شاید هنوز ازتون خیلی ناراحته ولی به روی خودش نمیاره
بهش زمان بدین تا بتونن مثل قبل بشن

3 Likes

عزیزم زمان بگذره خوب میشه
هروقت برید سره زندگیتون ایشالله بهترم میشه

3 Likes

ب همدیگه فرصت بدید
زمان همه چیز رو حل میکنه
و البته ب نظرم بهترع ب جای مشورت با بزرگترا، با یک مشاوره صحبت کنید
اصلا منطقی نیس ی مَرد هر کار دلش بخواد بکنه، اگه این رو میگه ازدواج براش زوده و ب بلوغ نرسیده، هر چند سالش هم که میخاد باشه
زندگی مشترک یعنی همه چی و همه جا مشترک

1 Likes

بهش فرصت بده زیاد نباید عزیزم به دستو پای مردا بپیچی هی نباید گیر بدی کجا بودی چرا رفتی و فلانو…اصن بهش غر نزن وقتی کنارشی سعی کن بهش آرامش بدی گلم ینی شاد باش شیطونی کن بجای اینکه با سوالات استرس زا این ساعات خوب کنار هم بودنتونو خراب کنی اگه پیشیشی بغلت نمیکنه به عنوان مثال خودت برو دستاشو وا کن برو بغلش دلبری کن ولی بهش غرررر نزن اصلا …الانم بهش فرصت بده ولی الانم ناراحت نباش این دعوا ها همه جاهس خوده منم باشوهرم چه دعوا ک نکردیم اما الان هم رگ خوابشو میدونمهم اون دیگه اخلاقمو شناخته همو درک میکنیم

1 Likes

سرد شدنش الان طبیعیه عزیزم اگه اون زنگ نمیزنه ونمیخواد ببینتت تو زنگ بزن بگو قلبم اسمتو صدا میزنه و اینا مردا با محبت و زبون خوش رام میشن خیلی تاثییر داره واز امثال اینجور رفتارا…اگه بازم سرد بهش فرصت بده ولی تو محبت کردنتو حفظ کن تو سرد نباش

1 Likes

فک میکنم هیچ صمیمیتی،تو رابطتون نیست چرا مشاوره نمیری

2 Likes

بنظر من فضارو براش آزاد کن
بجاش رو خودت کار کن، عزت نفستو بالا ببر
به چیزای خوب فکر کن
برای بهبود رابطه ات چهارتا مقاله بخون
سعی کن زیاد پیگیر نباشی و همیشه جلوش خودتو عادی نشون بده که انگار همه چی اوکیه
ببین از چی خوشش میاد راجب اونا باهاش حرف بزن
روزی یبار یه متن عاشقونه با مضون اینکه بهت افتخار میکنم، تکیه گاهمی یا الویت زندگیم تویی براش بفرس
تکرار میکنم روزی یبار آخر شبا یا اول صبا
سعی کن همدرد و همراهش باشی
الان بهترین فرصته رو خودت کار کنی عزیزم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.