فولیکول 26.5 و هشت تا فولیکول 9.5

سلام خسته نباشید من امروز روز 13 پریودیمه و یه فولیکول 26.5 سمت راست با 4 تا فولی ظریف و هشت تا فولیکول 9.5سمت چپ دارم چکار کنم خواستم سنو رو ببرم پیش دکتر نبودش تا بعد از ظهر چکار کنم؟خیلی میترسم

2 Likes

سلام عزیزم،سایز فولیکولت خوبه گلم نگرانی نداره دیگه فولیکول بالغ داری خدا رو شکر اقدام کنی انشالله باردار میشی

نگرانی نداره دختر خوب…اگه آمپول hcg واسه آزاد سازی تخمک بهت داده بزن و رابطه تو داشته باش… والا که بدون آمپول هم میتونی رابطه منظم هر روز رو تا سه روز داشته باشی

1 Likes

من یه دختر 5 ساله دارم برای تعین جنسیت سنو روز تخمک گذاری دادم.اولین باره این همه فولیکول دارم اکثرا 2 تا داشتم اما این ماه علاوه بر 26.5دوازده تا دیگه دارم هیچ هیچ هیچ دارو هم مصرف نکردم حتی یه دونه قرص

1 Likes

بنظر شما مشکل نداره؟این همه فولیکول .این فولیکولها که بچه نمیشن؟

2 Likes

نه عزیزم تخمکی بارور میشه که بالغ باشه یعنی اندازش از حدود ۱۸ میل تا ۲۷ میل باشه حدودا اونا خیلی کوچیکن نگران نباش

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.