فولیکول ۲۰ و اندومتر B باردار میشم؟

سلامم
از خود مطب گریه کردم تا دارو گرفتم تا الان که تو خیابونا میچرخم :sob::sob::sob::sob:
چرا باردار نمیشمممممم
این ماه حجم دارومو برد بالا 2 تا fch هر روز یدونه
روز سوم دوباره یک fch با یکی hmg زدم
و از روز سوم پری لتروزل خوردم
امروز سونو رفتم گفت این همه امپول زدی چرا ضعیف عمل کرد بدنت.یه فولیکول ۲۰ سمت چپ داشتم
و گفته ضخامت اندومتر B
بهم قرص اکوییین داد برای ضخامت رحم ۱۰ تا
و پس فردا دوتا امپول داخل یه سرنگ اسمش کوریونیک گنادوتروپین هست
و به من و هم همسر پودر پروکسید داد
ویتامین ای و سی و یدوفولیک و اسیدفولیک منو همسر میخوریم هرشب
چای دارچین.سیاه دونه و عسل،مومیایی سیاه.
برای ضخامت رحم ۳ روزه ناشتا نشاسه و اب میخورم
دیگه چیکار کنم بهم بگیدددد :sob::sob::sob:
از پنجشنبه هم نزدیکی دارم و اصلا بعد اقدام بلند نمیشم تا چند ساعت.
واقعا دیگه خسته و ناامیدم.
چرا انقد تو زندگی برای بدست اوردن هر چیزی که ارزوش و دارم باید انقدر ناراحتی و انتظار بکشم.
دوستان راهی به ذهنتون میرسه بگید خواهشن

1 Likes

عزیزم ناراحت نباش منم مث تو بودم یکسال اقدام کردم باردار نشدم تخمک چپم ضعیف بود قرص اوومید ۵۰ مصرف کردم حامله شدم یعد یه هفته سقط شد

دوباره رفتم دکتر بازم حامله شدم بعد دو سه هفته سقط شد.الانم تحت نظر دکترم بهم دارو داد تا حامله بشم ولی نشدم اینقد گریه کردم امروز.منوشوهرم هردو عاشق بچه ایم خیلی اذیت میشیم

امروژ پریود شدم خیلی ناراحتم

1 Likes

ای بابا چتونه شماها؟ نه سن زیاد دارین،نه مشکل حاد!صبر کنین دیگه نشد بريد iui,ivf,به قول دکترم نازایی نداریم الان

1 Likes

من این ماه باردار نشدم میرم iui
هر ماه کلی خرج میکنم کلی عوارض بعد هیچی
یکدفعه میرم تمومش میکنم
خسته شدم
لعنت به این زندگی که تا ادم زجرکش نکنه چیزی نمیده،حالم از همه چیز داره بهم میخوره.مگه میشه ادم از هیچی شانس نداشته باشه :sob::sob::sob:

تند نرو سی سی جان،حکمت خدارو چه میدونی؟

1 Likes

نوشین جون بخدا
به حکمت و وجودش دیگه شک پیدا کردم
اگه بدونی تو این دوماه چه بلاهای سرمون نیاورده
اینم از بچه این همه دارو و هزینه بعد بازم هیچی
پس حکمتش تو چی درست کار میکنه
فقط من و اذیت کنه و زجرم بده حکمتش کامل میشه!
مگه با این همه عذابای که میده ایمانم میمونه.
چی بگم.واقعا درمونده و خستم از ادمها.روزگار.سرنوشت
از خدا هم دلگیرم :sob::sob::sob::sob: شاید کفر بگم و نگا کنه به من

1 Likes

میفهممت تو چه حس بدی هستی
خدا کنه این ماه باردار بشیم تو اوج ناامیدیمون

1 Likes

عزیزم همه کارای خدا یه حکمتی داره کسایی هستن که وضعیتشون از تو بد تره صبر کن گلم مطمئن باش خدا بهترینا رو پیش روت میذاره خدا بنده های خوبشو زیاد امتحان میکنه پس نا امید نشو وامیدتو از دست نده به خدا شرایط من از تو خیلی بدتره ولی هیچ وقت از لطف خدا نا امید نمیشم

1 Likes

واقعا خیلی ادم ناراحت میشه ولی اصلا نباید امیدشو از دس بده
همش بیخیال باش اصلا ب بچه فکر نکن استرس نداشته باش خدا خودش میدونه چیکار کنه

1 Likes

الهی فدات شم …میدونم واقعا سخته.خییییییلی سخته.درکت میکنم با تمام وجودم منم دارم همین عذابو میکشم.منم برای تک تک چیزایی که دارم عذاب کشیدم تا بدست آوردم.هیچکدومش به راحتی نبوده… به دکترت پیشنهاد iui بده.انشالله جواب میگیری.من با فولیکول ۱۹ رفتم شما از من بالاتری

1 Likes

خدانکنه.
خیلی سختههه از توانم خارجه
ابن ماه باردار نشدم میرم iui
ایشالا شما با خبرای خوش بیایی و من ذوق کنم
پس باوجود فولیکول ۲۰ و اندومتر Bهم میشه iui کرد؟یا شرایط،دیگه ای داره؟؟میشه توضیح بدین

1 Likes

امیدوارم مصلحت منو تو این ماه قرار بده چون دیگه نمیکشم.
دعام کن

نمیدونم عزیزم.فکر نکنم شرایط خاصی بخواد.حالا با دکترت مشورت کن ببین چی میگه.انشالله که نتیجه میگیری

انشالله عزیزم تولکت ب خدا باشه
استرس از خودت دور کن :wink:

2 Likes

عزیزان شما با وجود این یه مشکل این طوری خودتون رو باختین و خسته شدین، به این موضوع فکر کردین که بچه با خودش هزاران مشکل میاره؟ اون موقع هم خسته میشین و جا می زنین؟ باید از الان یعنی قبل از ورود نوزاد روی خودتون کار کنین، باید قوی باشین، باید بتونین مسولیت بچه رو قبول کنین. به نظر من با این وجود شما اصلا نمی تونین از پسش بربیاین.

4 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.