فولیکول خوب و بد برای بارداری

با چه فولی باردار شدین؟من فولیم 10 شده. :cry::cry: خیلی ناراحتم… خوب یا بدشو بگین دوستان

من وقتی رفتم سونو ۲تافولیکول۲۷توی تخمدان چپم داشتم یدونه ۱۶توی راست بافرداش امپولhcgزدم خودم فک میکنم اون فولیکول ۱۶ام شده بود۱۸روزبعدوبااون باردارشدم یدونه ازفولیکولای ۲۷امم ک کیست شده بودک رفع شدبازم خدامیدونه کدومشون بود.

2 Likes

من ی ماه ۲۳، ۲۰،۱۸.۶
ی ماه ۱۷ ،۱۶،۲۳

ولی باردار نشدن

1 Likes

چندم سیکلت رفتی ۱۰ بود ؟؟

1 Likes

دارو هم خورده بودی؟

1 Likes

12 :sob:

1 Likes

عزیزم شوهرت از داده شما؟ عکس رنگی رفتی؟

کلومیفن

سیکلت چن روزس؟

1 Likes

28…

چرا لتروزل نخوردی

1 Likes

ماههای قبل داد. برعکس اون موقع سونو نفرستاد

شنیدم یکی اینجا با فولی 9باردارشده.نمیدونی کی بود؟ :cry::cry:

اره یکساله دارو میخوره شوهرم. عکس رنگیم نرمال بود. لوله هام بازبود

توکل بخدا عسل و سیاهدانه هم بخور دکترت hmg نداده؟

2 Likes

نه دیگه hmg دیره… 13 پریمه… عسل سیاهدونه ربط به چی داره دقیقا?

برا تحریک تخمکت کمک میکنه از الان بخور که خدایی نکرده این ماه نشد تا ماه بعد کمکت کنه زیر شکمت هر شب ماساژ بده دفعه دیگ یگو ک کلومیفن بالغ نمیکنه یا لتروزل بده یا کنارشون hmg

2 Likes

ماه دیگه فقط گفت لتروزول بخور. دکترم بیخیاله

آره دکترت بیخیاله مثل دکتر من .منم اولین باری که کلومیفن خوردم فولیم شده بود ۱۱ البته مال من روز ۱۴ سیکل بود گفت نمیشه امپول داد .ماه بعد دوباره کلومیفن شبی دوتا سونو نفرستاد ماه بعدش دوباره کلو ماهی سه تا بازم سونو نفرستاد منم باردار نشدم سه ماهم لتروزول داد بهم بی فاید ه تورو خدا وقتتو با این دکترا تلف نکن .من الان کلینیک میرم خیلی دقت کارشون بالاس همش سونو میکنن بخوان دارو بدن ولی منم تا بحال امپول نزدم

3 Likes

بخاطر اون دارو ها الان همش کیست میگیرم .فولی رشد میکنه آزاد نمیشده کیست میشده .الان سه ماهه رفتم کلینیک دوماهشو دارم ال دی میخورم بخاطر کیستا

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.