فوليكول خوب و عدم بارداری

من روز دوم سيكل قاعدگيم سونو دادم يك فوليكول ١١ ميلي داشتم
چند ماه تو اقدامم هر موقع هم كه سونو رفتم چه با لترزول چه بي لترزول فوليكول خوب داشتم اما حامله نشدم

1 Likes

پروفایلتون خیلی باحاله :joy::joy::joy::sweat_smile::sweat_smile:

فولیکول ۱۱ که بالغ نیست:roll_eyes::roll_eyes:

1 Likes

من دوتا فولیکول ۲۲و۲۴تو تخمدان چپ داشتم یه ۱۸هم تو تخمدان راست که همشون بالغ بودن و همین ماه باردارشدم

ممنون خود سيستم انگار انتخابش كرده😬

1 Likes

روز دوم پريودي كه فوليكول بالغ نميشه
ميخواستم حدودي بپرسم كي به اندازه اي از رشد ميرسه كه آزاد بشه

من ۸سیکل رفتم سونو بالغ بودن

۹سیکلم امپول زدم که ازادشدن همشون

بسلامتي تبريك ميگم خدا براتون نگهداره
منم روز ١٢ يا ١٣ سيكل سونو داده بودم اندازه فوليكولام به اندازه شما بود ولي نشد

دارو مصرف میکنی؟

سه دوره شبي يك دونه لترزول ميخوردم از روز ٣ تا ٧ قاعدگي بعد سه چهارماه يك كيست دراوردم به اندازه ٥٠ ميل دكتر گفت ديگه نخور سه دوره س ديگه نميخورم

منم دارو و امپول مصرف کردم این ماه که خداروشکر همین ماه اول باردارشدم .من لتروزول و کلومیفن و سینال اف استفاده کردم

من فقط يك دوره آمپول زدم كه البته دكتر سونوگرافي گفت لازم نيست به اندازه اي هست ك صد در صد آزاد بشه ولي چون دكترم گفت زدم حتي درد آزاد شدنش رو حس كردم ولي نشد ك نشد

همسرت ازمایش داده؟اون مشکلی نداره؟

1 Likes

چجوری سونوانجام میشه چه حوردستگاهییه که فولیکول روهم میگه دکتر

سونو واژینال انجام میده

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
مطمئنین روز دوم سیکل تون بوده؟ چون اصلا نرمال نیست این چیزی که فرمودین
روز شروع خونریزی میشه روز اول سیکل، روز دوم قطعا نباید همچین چیزی توی تخمدان باشه

2 Likes

بله دكتر گفت فقط يكم حركتش كم فقط يك دوره دارو داد بهش ولي ديگه نگفت دوباره بعد مصرف نمونه بده

چرا؟ مگه نبايد از شروع رشد فوليكولها شروع بشه؟

عزیزم فولیکول ها روزی یک تا دو میلیمتر رشد می کنند. بنابراین روز دوم نمی تونن به 11 میلیمتر برسن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.